Prijava

najbolje nek napravi skriptu koja menja tekst u to kako pišem o silovanju dece ili šta god, pa nek se širi okolo

Jebem ti profe mater u pičku baš onako bedniče raspali. Jebo vam bre pas mater.

Mod edit: A ja tebe volim :*

ааџаџаџаџааџ еее профееееее

nisam u toku, al mi deluje da je bombas bas ljut iz nekog razloga

Па љут на звезду живот вучића и другаре :)) на казана космо вукајлија.цом мене тебе себе тему пошаљи коментар дефиницију круну

Nadam se da uprava Partizana priprema strategiju i ekipu za Ligu šampiona dogodine, odnosno kvalifikacije za istu. Otpustiti matore i netalentovane koji koštaju puno, forsirati mlađe koji će biti dosta za osvajanje drugog mesta i učešće u LŠ, a onda nadograditi tim skupim strancima na leto.

Cekamo prvu sledecu namestaljku musavaca u domacem prvenstvu ili kradju sudija, da vidimo jesu li kompletno resili da budu sjebani. Ajde da vidimo da li su shvatili da smo ozbiljni.

počeću i ja da navijam za partizan, ako je dobar za bombija dobar je i za mene.

Pa nije ti sad sjajan period da počneš XD

ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kakva je sila koja mi preti nego po tome koliku svetinju branim

Grobari, ako vas ne mrzi pročitajte ovo ispod, pa dajte neki savet ako treba nešto ispraviti, treba da se šalje ekipi u Englesku sutra, prekosutra, da ide na blogove, jedne lokalne novine u Liverpulu i na njihove foruma... treba da se prevede samo još...

Pišem iz Nemačke, a majka mi je poreklom iz Makedonije tako da sam vezan za područje Balkana, familijarno, a takođe i poslom. Kao sportski novinar - frilanser, više od tri decenije pratim fudbal na Balkanu, a posebno u Srbiji i Hrvatskoj. Do današnjeg dana, više puta sam utakmice gledao na stadionima Crvene zvezde, Dinama, Hajduka i Partizana nego što sam bio na stadionu jarčeva u mom rodnom Kelnu. Kako ste me pozvali (hvala Majklu) da prokomentarišem gostovanje Crvene zvezde u Liverpulu, mislim da bi svima bilo zanimljivo da moj komentar ne bude vezan isključivo za sportsku stranu.

Verujem da navijače Liverpula najviše interesuje njihov budući protivnik. Liverpul, jedan od najvećih timova na svetu je kroz svoju bogati istoriju imao prilike da se susretne sa stotinama timova iz različitih država. Bilo je tu rivala boljih od Liverpula u tom trenutku, a bilo je i timova za koje većina navijača nikada nije čula. Međutim, Crvena zvezda 2018 godine je tim kakav nikada nije gostovao na Enfildu, niti će verujem ikad gostovati. A sada nešto sasvim drugačije (credits to Monthy Python).

Crvena zvezda je nesumnjivo veliko evropsko ime. Bila. Nekadašnji šampion Evrope i gotovo redovni učesnik evropskih kupova blagu senku na svoje ime navlači početkom novog milenijuma, dakle pre 15-16 godina, kada neobjašnjivo upada u ne tako velike finansijske probleme, ali ipak dovoljne da pomalo zaostane za drugim klubovima regiona. Ne može se reći da titula (barem u domaćim okvirima) nije bilo, bilo ih je sporadično, čak i po dve godine za redom... ali nešto jednostavno nije štimalo. Dovođeni u sve slabiji i jeftiniji igrači, iako je milionskih transfera u inostrane klubove bilo, takođe Crvena zvezda je kao i uvek u istoriji bila prioritet za državne sponzore, nešto se nije uklapalo. Odgovor za čudno stanje stiže početkom 2008 godine, kada kriminalistička policija Srbije stavlja lisice na ruke vodećem trojcu iz uprave crveno-belih, Draganu Džajići, Vladimiru Cvetkoviću i Milošu Marinkoviću. Optužba - milionske (euro) mahinacije sa transferima igrača, izvlačenje novca na privatne račune i još niz kriminalnih dela...

https://i.imgur.com/f7yoJp2.jpg

Bio je to težak udarac za klub, a posebno armiju navijača. Džajić je naime bio njihov Bog, čovek koji je decenijama vodio klub koji je pod njegovim vođstvom postigao najveće uspehe u istoriji. Dugo se nisu oporavili od toga.

Ponovni uspon kluba kreće negde 2012 - 2013 godine kada Aleksandar Vučić preuzima političku vlast u Srbiji.

https://www.vreme.com/g/images/1374603_05-01.jpg

Prosečnom ljubitelju fudbala u Engleskoj je možda čudno da bivši fudbalski huligan postane predsednik, bilo je doduše i u Srbiji... ali eto, dogodilo se. A onda kreće šou, nešto do danas neviđeno na fudbalskim terenima i fudbalskim organizacijama sveta.

Predsednik FSS postaje Slaviša Kokeza, bivši predsednik Crvene zvezde

http://www.mozzartsport.com/cache/images/7/e/f/b/7/7efb7df6356785c1933871071718daef9fef6e62.jpg

Predsednik sudijske organizacije (i osoba koja određuje sve sudije u prvom fudbalskom rangu) postaje Dušan Mrakić, dugogodišnji fubalski sudija u ex Jugoslaviji i Srbiji (punih 17 godina je delio pravdu na terenima bivše Jugoslavije i Srbije), mnogo puta i samoj Crvenoj zvezdi koja nije poražena za tih 17 godina ako je on bio sudija na utakmici. Uostalom, sam je to potvrdio u dnevnom listu Sport 2010. godinež

https://1.bp.blogspot.com/-YO7Z_HPSrZc/W6-JenGNooI/AAAAAAAAWS4/hPV75lXVo70VywOE7vKh3Po_UBv7VQcIQCLcBGAs/s1600/Screenshot%2B%252818%2529.png

Za generalnog sekretara FSS biva postavljen Jovan Šurbatović, bivši, pazite sad - vođa navijača i portparol ultras navijačke grupe Crvene zvezde "delije sever".

http://www.politika.rs/old/uploads/rubrike/86796/i/1/zvezda%2C-navijaci2-foto-FONET.jpg

Kao šlag na tortu, za novog generalnog direktora Crvene zvezde je postavljen Zvezdan Terzić, čovek koji je u prethodnoj deceniji bio u višegodišnjem begu od Interpola i srpske policije zbog mahinacija u fudbalskom klubu Ofk Beograd koji je prethodno vodio

https://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/thumb_large/public/a/t/2017/05/13/poternica_1.jpg

Kad pomenusmo šlag na torti, da dodamo i jagodu na vrh - počasni predsednik Crvene zvezde postaje pominjani uhapšenik Dragan Džajić. Svi nabrojani su na svojim pozicijama do današnjeg dana.

Ova osebujna ekipa ljudi okupljena oko fudbalskog kluba Crvena Zvezda i Fudbalskog saveza Srbije od prvog dana poručuje fudbalskoj javnosti Srbije i Balkana da uživaju potpunu i nedvosmislenu podršku političkog rukovodstva Srbije, što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nedvosmisleno i potvrdio.

Ono što sledi je imalo svoju kulminaciju ovih dana kada ste svi čitali o mogućoj nameštaljci na utakmici PSŽ i Crvene Zvezde...

2015. godine, prvo je kolo prvenstva Srbije. Sastaju se bivši i sadašnji klub direktora Zvezdana Terzića, Ofk Beograd i Crvena Zvezda. Na poluvremenu imamo rezultat 2:0 u korist OFK Beograda. Kruže glasine da je Zvezdan Terzić u poluvremenu posetio svlačionicu ofk Beograda i pretećim tonom upozorio fudbalere ekipe da malo uspore sa trčanjem. Utakmica je završena 6:2 u korist Crvene Zvezde, uz penal, demonstrativni crveni karton i ofsajd, sve na štetu OFK Beograda. Trener tog tima, Vladimir Petrović je demonstrativno napustio utakmicu pre početka drugog poluvremena i do dana današnjeg nije trenirao bilo koji klub.

Od 2015-2018 godine, svedočim verovatno najneregularnijim fudbalskim prvenstvima u istoriji ove igre. Da bih vam prikazao snimke svih sumnjivim i polu-sumnjivih sudijskih odluka u korist Crvene zvezde, bio bi mi potreban godišnji odmor i malo veći hard-disk za video materijal. Samo mali primer:

(Ovde ide link ona četiri nepostojeća ofsajda Mladosti iz Lučana)

Svim sudijama je poslata jasna poruka u danima posle utakmice Voždovac - Crvena zvezda, jedne od onih koje su mogle odlučiti prvenstvo. Mladi i najperspektivniji srpski sudija Lazar Lukić je perfektno odsudio utakmicu (lično sam bio prisutan na stadionu), koju je Voždovac dobio 3:2. U danima koji slede, FSS i sudijska organizacija su ga uklonili sa elitne liste sudija do dana današnjeg. Drugi sudija sa liste elitnih, Srđan Obradović je prvi koji je uhapšen od strane kriminalističke policije u istoriji fudbalske igre u Srbiji. Zbog odluka na fudbalskoj utakmici, proveo je mesec dana u pritvoru. A najbolji sudija kojeg Srbija trenutno ima, Milorad Mažić (vama neomiljen pretpostavljam) ne želi da sudi utakmice domaćeg prvenstva.

Nemam odgovor na pitanje kako Uefa dopušta ono šta se poslednjih godina događa u srpskom fudbalu, tačnije, da budem baš precizan, u i oko fudbalskog kluba Crvena zvezda. Kada bih morao da pretpostavljam, rekao bih - Milenko Aćimović. Većini možda nepoznat, iako je nastupao za Totenhem pre nekoliko sezona. Veliki prijatelj sa sadašnjim predesednikom Uefa, Čeferinom još iz igračkih dana. Čeferin je vodio ljubljansku Olimpiju u koju je 2011 godine doveo Aćimovića sa namerom da mu ostavi direktorsku poziciju u klubu. Do 2015 je Aćimović bio u Olimpiji dok je Čeferin vodio FS Slovenije. Ok, kakve veze ima Aćimović, dobro, igrao je za Crvenu zvezdu, ali može li to biti jedini razlog? Ne baš, u pitanju je rodbinska veza sa bivšim kapitenom Crvene zvezde Dejanom Stankovićem, verovatno nanpoznatijim igračem koji je nosio dres crveno belih poslednjih decenija. Aćimovićeva sestra je Stankovićeva supruga, a Čeferin je - gle čuda od početka mandata na mestu predesdnika Uefa uzeo Dejana Stankovića za jednog od najbližih saradnika. Dobar deo fudbalske javnosti u ovom delu Evrope ne može da veruje u činjenicu da je Uefa nema na ono što gledaju svakog vikenda u prvenstvu Srbije, a mnogi su govorili kako će se to Uefi obiti o glavu... I izgleda da su bili u pravu, pogađajte dva puta koja ekipa je dovela u pitanje legitimitet najjačeg fudbalskog takmičenja na svetu?

Mnogo ljudi me pita, dali je moguće poverovati da bi Crvena zvezda bila prvi tim i njeni igrači prvi koji igraju LŠ, a koji će odigrati neregularnu utakmicu zbog sportskog klađenja. Iskreno, ne bih smeo da se zakunem da je to istina.

Crvena zvezda je ekstremno defanzivna ekipa sa izrazito čvrstim odbrambenim igračima. U prethodne dve sezone, do utakmice sa PSŽ, Crvena zvezda je odigrala ukupno 17 utakmica u evropskim kupovima (LŠ, LE), protiv sledećih ekipa: Bate Borisov, Cska Moscow, Keln, Arsenal, Spartaks, Suduva, Trnava, Salzburg, Napoli. Na 17 utakmica je primila ukupno 7 golova, što dovoljno govori o snazi odbrane. Kada bih ja bio bukmejker, verovano bi opcija da Crvena zvezda od bilo koga izgubi sa 5 ili više od 5 golova razlike bila... pa malo je reći nemoguća.

Mada, Dragan Džajić i Zvezdan Terzić verovatno misle drugačije. To je sad na istražnim organima Francuske, Interpola, a možda, samo možda i do Uefe.

Nisam procitao ali za ovako zalaganje podrska iskrena. Samo napred bombi.

Samo na kraju dodaj “sportski pozdrav!”

Gledaš kao nešto svoje probleme.. dođeš ovde, vidiš ovu Bombijevu trim stazu od posta i bude ti lakše

smanji mu platu sa 220 na 190 evra, ne moze da nadje kanal na kojem nije On, potpisuje Kosovo zbog kojeg smo propatili proteklih 30 godina, pisa mu po faci demagogijom svaki dan, postavio najvece debilcine za ministre da bruka drzavu - ćuti

njegov klub ne osvoji cipiripi ligu - oće digne revoluciju

jesmo najjači narod na svetu

smanji mu platu sa 220 na 190 evra, ne moze da nadje kanal na kojem nije On, potpisuje Kosovo zbog kojeg smo propatili proteklih 30 godina, pisa mu po faci demagogijom svaki dan, postavio najvece debilcine za ministre da bruka drzavu - ćuti

njegov klub osvoji cipiripi ligu - cuti

trazio sam savete grobara, a ne musavaca

trazio sam savete grobara, a ne musavaca

lol

Sta je sa nasim Patlidzanom? Zvezda sve vise bezi.