Prijava

заузети обавештавање интерпола ције и натоа о звезди

Nadam se da će Partizan izboriti drugo mesto i kvalifikacije za LŠ, evo Poledica danas izjavio da je kladioničarska uplata za PSŽ bila u Ajdnhovenu, nema to je gotova stvar Uefa će im uterati do jaja i obrisati kurac crveno belom zastavom, gotovi su cigani na bar 5 godina.

Nadam se da će Partizan izboriti drugo mesto i kvalifikacije za LŠ, evo Poledica danas izjavio da je kladioničarska uplata za PSŽ bila u Ajdnhovenu, nema to je gotova stvar Uefa će im uterati do jaja i obrisati kurac crveno belom zastavom, gotovi su cigani na bar 5 godina.

polako baki, real sa nisave je ozbiljan zalogaj, a kako mi se cini, i cuka lepo stoji na tabeli
sta je ovih drzavnih projekata u superligi jebote, ne moze partizai ni treci posteno da bude

taman sjebes jednog, iskoci drugi

polako bombi, zagorece ti obe ganglije

Sevastokrator i ja pijemo pivu blejimo OKUPLJANJE HAHA pusi bombi
Lajfovanje

gledao sam cuka partizan.onaj enake najbolji bio na terenu.ne znam sto ga nisu pustali da igra.

на колико потписао?

Na 3 + 1 sa mogućstvom da nakon 2 sezone napusti klub XD

Golovi suvo zlato. Nameštaljka al ajde, od Paće to navikli.

Al na 6:05 izjava trenera Dinama, pa genijalno. Lol

https://youtu.be/5r-aPU8_6C4

водитељка се распада

Neko ce da ode iz kluba haha

Jbt samo ovaj za šesti gol je prikazao bilo kakav vid ljudske emocije posle gola, ovo je jako depresivno za gledanje

Opet sam pogledao ceo video. Jebu kevu golovi i vranjanac copina od trenera. Hahahaha

Nema jače lige od naše jebeš me.

Па ова тема може комотно да добије локот поред имена, па нек се откључа кад партизаИ састави тим конкурентан за 2 место па онда за 1, овако не ферцера.

Како коментаришете протест челника најугењатаванијег клуба у историји спорта да ће иступити из лиге ако се не понови текма са Мачвом?