Prijava

А да, заборавио сам да је под претњом смртне казне забрањено говорити о Паћи, не знам ни што постављам ово питање...

хахахахаххахахаха, помислих да се шалиш сева, ондак уђем на ФБ и одиста Паћо прети иступањем због ДВОСТРУКИХ АРШИНА..

а јуче реко Бата Мирковић да су пре меча хтели да играју

али јебига, нису знали да ће бити 0:0

ја сам за то да им се дозволи да играју опет и да изгубе 0:1

Bombas jebote na sta ste spali,bolje da ne gledas ovo

Hahahaha jedva čekam tonu zvezdaških skechova, ako istupimo iz lige u stilu "pa eto sad možete da pristupite vašoj pravoj hrvaCkoj ligi he he he :•D" I još gomilu DOBRIH FORA!

velikiblek
Bombas jebote na sta ste spali,bolje da ne gledas ovo

Ovo ko što su lekari striktno zabranili Fergusonu da gleda Junajteda.

да донирамо милијон ојра да ХРАМУ ФУДБАЛА уграде гријање под траву јел

"Nek nam Vuzi sa humorističkog sajta Vukajlije donira milion evra, i ugradićemo ne jedno nego dva grejanja!"- Miloš Vazura, 2018.

Otpozdrav prijatelju 0/

Донираам и две милке ако илиев не списка на кокс! Поз за гиота!

Poz Vuzi, ne bih ti preporučio baš dve milke pošto niko ne može da ti garantuje za Ilieva i koks ništa.

бомбаш врати се на сајт морамо делати брзо стање је критично

Мене само занима шта је мишљење других, где ће играти Паћо (и дал ће уопште играти) ако заиста иступи из лиге

не верујем да ће у матичној рвацкој јер и тамо постоји државни пројекат, румунска или мађарска лига су ми већ реалнија прича

бомби прва тачка дневног реда мора бити враћање жељка пантића у (((друштво))) налазим да познајеш неке људе који су унутра и који могу одбранити тезу да је оно што је довело до његовог избацивања изолован инцидент и да се неће поновити извјесно је да морамо одобровољити носоње ако желимо да добијемо ову битку за округлим столом од вулете нема ништа тај се само дебља и јебе бруцоше на правном веритас амара ест

ако ће вас жекс пантић водити кроз ова зла времена циганске агресије, јебали сте јежа одма да вам кажем

https://xdn.tf.rs/2014/12/22/FK-Crvena-Zvezda-FK-Partizan-670x447.jpg
Velika podrška za komšijski klub - velika nepravda im je učinjena. U ovim teškim vermenima se moramo držati zajedno protiv botova, sendvičara i ostalih antisrbskih faktora.