Prijava

Sanitarni čvor

krastaji jos samo treba curcic kao saradnik.nije dovoljno pojacanje pajsercina zigic.

Mister_NO

Mene zanima kako se beogradski grobarski treš romantičari odećaju povodom toga da je klub iz Bugarske ispred njih?

bombas

Vrlo prijatno i oslobođeno. Gadno bi se osećali da u vremenu vučića napredujemo zajedno sa informerom, marijanom i ostslima

Бохор

Gdje ste smijete li vaterpola ha ha ha

Skočimiš

kakvo mučenje od fudbala sunce ti jebem

FAĐO

Паметно гађа се четврто место и домаћи терен на дербију у плеј офу још само кад би та једна утакмица доносила 16 бодова уместо 3.

Jyggalag

U kakvom smo mi kurcu jebote

Берлиоз

На шта смо спали ово је ту га

Tywin Lannister

Pa dok je bio tadić i mi osvajali sumanuto, zvezda koliko god je bila u kurcu samo su jednom bili treći... sramota

Đoto

Evo da nas obradujem mrzi me da iskopavam košarka temu, i KK Partizan izgubio i umesto da se sa delimično lakšim protivnicima (Cedevita i/ili Budućnost) makljamo u polufinalu mi idemo na ciganiju i otvaramo im vrata da dogodine igraju EL.

Što se fudbala tiče šta reći, aj da barem neke šanse za kup imamo pa barem opet ko prošle sezone da bude da smo jedan trofej uzeli... a da prošle sezone smo igrali i evropu.

Tywin Lannister

Celo sportsko društvo je u rasulu a mediji imaju dan pucanja na glinene golubove... naslađivanje do kraja. Noć je najmračnija pred zoru. Naravno da je smradina pičkousta odgovorna za sve, ali ne bi ni on mogao ništa da su temelji bili dobri, i da tu rade neki normalni ljudi. Tako da, za naš preporod nije dovoljan samo vučićev pad jbg...