Prijava

Pozdarv, Demigode. Večita mistiko.

Najveći mogući pozdrav jedinoj parvoj rokenroli sa Vukajlije. Živio, Bobe.

Dargo mi je da si ponovo tu. Spiritum Sanctum Vukajlije. Tebi u slavu, podižem ovu čašicu rakije od 50 dinara u bifeu socijalističkog ambijenta.

Hvala svevišnjem Bogu Ocu Sapsitelju koji je doneo malo mudrosti nekima iz svečane lože da mi dozvole da širim reč Njegovu. Otpozdravljam unučetom - toliko je preteklo od palte.

Oni ne znaju kako izgleda tvoj gnev kada se materijalizuje. Bolje po njih. Ova moja ide na recku.

ahhaha овај вулетић, качио је нетко већ овај клип колико се сећам, доватио кокса ивициног

Ne škodi da bude i na ovoj strani, dok paća istupa iz lige zbog snega. Xd
https://youtu.be/8Pi3HVZC9Zk

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=01&dd=31&nav_id=1500532
licno se uvek odusevim kada procitam ovako nesto.ovo je kod nas najnromalnija stvar.
ako hoces kolena i da te pustimo da odes i da ne moras da riljas do kraja ugovora ovde,onda oprostis kintu i sve ok.
tesko m je da poverujem da su ovde svi zaljubljeni u klubove i da im daju kintu eto tako.cak i stranci posle pola godine toliko zavole klub i oproste pare.
1.oprostis kintu i me te pustimo da ides.i jos i zaradimo.
2.pustimo te da ides,ti trazis pare,polomimo ti noge.
3.ne pustimo te da ides,odigras jos 2 sezone koje su ti u ugovoru i pare ne dobijes svejedno

Hahaha ali ovo za zvezdu je baaaš sramno, kakav eskobarov tim

Čudno da se najbolji tim faulira najviše
Jao šta nam radi ovaj Vučić ovo mora da stane jednom

Radnik Surdulica, Radnicki Nis i crvena, crna trojka

Voleo bih da pobedimo da bi psihopata plakao, da pojede nokte na nogama al preokrenuce ovo zvezda

како волим ове дерби тензије, макар и да је фудбал испод дна има врх тензије.

ЧОВИЋ ВЕСНА
ЈЕБЕ СЕ КО БЕСНА!!!!!!!!!

Aaa
Gdeee
Žuriš
AgdežurišBato bree xd

otisao i iliev.jedna od lepsih stvari u nasem fudbalu je bio iliev.kao da je na lepku povazdan bio.

Ode Iliev ostade nam samo Lalat ;(

Mada Saša Ćurčić je prvi trener Dinama iako je Rocko šef. On ima potencijal.