Prijava

To ti dovoljno govori gde je nas fudbal moj Tile.

Iskreno sad ćilmo, ali sad pričamo kao dva matora coveka... da li ti 6 tekmi godisnje Zvezde u Evropi, u kojima je u 5 apsolutno inferiorna, zadovoljavaju potrebe kao navijaču. Meni nisu nikad, kad Paća uđe u Evropu. To igranje da bi igrao. Ali iskreno sad. I nemojmo o kartama, tv pravima, novcu, jer svi znamo da od tih para nema ništa

Pa gde smo bili, ovo je ogroman stepenik napred. Naravno da ne volim što uglavnom ispušimo, ali opet mi je veće loženje da čekam meč sa Liverpulom nego sa Fk Dubočicom.

Nije 6 Zap, sa kvalifikacijama bude 10-12, onda videli smo da može da se prođe grupa u LE itekako, to su onda bar još 2.
Meni nema smisla da se igra domaća liga i ložiš se na te dve smrdljive tkeme, derbija, ahahah jooioj jebali bi vas da nije sudija peder.
Ako ne igraš evro kupove ne postojiš na fudbalskoj mapi. TAČKA!
Simpatični maleni klubovi Elčei, Kaljariji, Brajtoni i ostali Frajburzi nisu društvo kome teba da težiš.

šteta što se u LE ne svira penal kad dune povetarac :////

utisak nedelje je kad su dali gol iz penala (neregularnog) slave ko da su pobedili Bajern hahaha kompleksi

nije realno da pobedimo bajern ove godine, možda ako oni ispadnu iz lige sampiona u ligu evrope , ali tesko...

Кец у Нишу, хладно у Хумској а није још ни зима...

KomšijaMašan
Кец у Нишу

poljubiš nam pišu

БЕЛИВУК ХАХАХАХААХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ
какаво бедно презиме у рангу са оним ОСМОКОВИЋ
https://www.espreso.co.rs/data/images/2018/10/23/14/447913_veljko-belivuk-news1-zorana-jevtic_ls.jpg

Ma čim nekom detetu daju ime Veljko po difoltu će bude neki krimirad

Pa šta se ovo dešava ubice i pederi napuštaju partizan, zadnje vreme došlo.

nije zanimljivo bez Bombija