Prijava

JUG ĆE KURČINU GUTATI

Da li ste vi svesni koliko robije ukupno treba da dobije hiljade funkcionera SNS-a, to je citav geoloski period poput pleistocena

Ko je Sandokan iz Sapca, koliko je ljudi ubio, koliko je trebao da robija i zasto je na celu sabackog SNS

SANDOKAN EM SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

PESNIČENJE STAJE, IZBIJAMO PLOMBU

Jacu gredu i dobar kozni kais nadji

Je l' ovo severna koreja ili drzava koja pregovara o clanstvu u EU, da li tiranija psihopate aleksandra vucica nad ljudima koji se ne slazu sa njim i koju sprovodi preko svojih poslusnika i tako pere svoje ruke moze da se zaustavi
https://youtu.be/BTD4gksGFb4

Zaustavimo vucica i sns pre nego sto nam do te mere razori i ukine drzavu da ce postati prekasno da se bilo sta promeni dok vam mafijasi u crnim dzipovima postaju predsednici opstina

Bombi ovo vam se Jug prodao malo za pare?

из које рупе извукоше оног дебилка са мегафоном ау

Космајац
Bombi ovo vam se Jug prodao malo za pare?

čitam sad komentare, i nismo mi za bolje. Umesto da svi protivnici sns-a kažu, eto, ima ekipa na istoku i zapadu, čuvari vatre, biju ih godinama, ali ne odustaju daj da vidimo kako da pomognemo... čuj jug se prodo. Jebi žvalo, dok zadnji Srbin ne ostane i nismo za bolje.

Ako su ovi Dunajska sreda, zašto ste s njima igrali u četvrtak?

S K E Č
K
E
Č

Bomb pa ne može vama niko da pomogne što je Jug uzeo pare i kad se peva na Zapadu preskaču ogradu i biju ljude što pevaju
Pičke prodane

šta je sa ciganima sa zapada i istoka? sever ne pominjem, oni su gori nego ovi dovedeni udbaši sa juga

Ne smrdi Paćino govno manje zato što i mi imamo govna možda i više od vas
Pogrešan pristup Bomb
Imate problem i prvi korak je da to priznate da bi mogli da uradite bilo šta

mi se sami borimo, nad nama traje progon i teror, od vas i ne čekamo pomoć... dok se zemlja oko sunca kreće, tamo gde jw gusto cigan poći neće Samo, nemoj sutra da kmečite kad zaigra mečka, a zaigraće

Ne traje progon i teror uzeli ste pare batke. Dobrovoljno
Mečka je igrala pred našim vratima i vi ste se rugali, sad je mečka pred vašim vratima i ušao je miš u gaće i sve što se vi borite je borba da ne priznaš da ste se prodali jbg

pa jesmo se prodali, evo vidi se i protiv Mege u hali i na stadionu... kako samo imate obraza nije mi jasno.