Prijava

Ima film al nema veze s knjigama, polupečen proizvod ko one kore za picu iz maksija.

Znači dobro je što ga nisam gledao?

Veoma dobro, bolje bi potrošio vreme sa "Xcalibur: The Lord Of Sex" :)

Aj pošto je ekranizacija Hobita tema da kažem i da mi se čini da film ozbiljno rade i da će dobar da bude ali se kao još neki bojim da ga preterano ne razvuku... i recimo da ću ozbiljno da se naljutim ako izbace Beorna ko što su Toma iz gospodara.

ВУКОДАААААААААААААААВ значи има нас још! Што о овоме не постоји тема? Вукодав је нешто најбоље.

Neće izbaciti Beorna - Beorn je klučan, dok su Bombadila izbacili jer bi još više razvukao priču u Gospodaru, za knjigu je bio sjajan al' za film ne znam...

Uglavnom ovaj lik glumi Beorna, šveđanin koji liči na serijskog ubicu :
http://en.wikipedia.org/wiki/Mikael_Persbrandt

šveđanin koji liči na serijskog ubicu

Definitivno Beorn, bez da gledam sliku. To ga nekako opisuje. xD

Joj, kako sam se nadala da je to ove godine. Piteru Džeksone, sotono smrdljivih čarapa iz porodice Gramzibaginsa!!!

Ozbiljan projekat, završili su tek prva od tri dela za film, rade ga baš ko što su Gospodara.

Tri dela? Tri dela??? Zar nema samo dva? Ne znam otkud iscediše toliko materijala iz Hobita kao iz tri knjige lotra, al' ajd. Samo da valja.

Ne podelili su prvi film na tri dela snimanja, sad su tek završili prvi deo snimanja.
Biće samo dva filma...

A, dobro je. To već znam. Ispade da ja kao neki fan nemam pojma ni koliko delova snimaju. posipa se pepelom :(

"šveđanin koji liči na serijskog ubicu"

Au dobro je, neki Mikael, prepao sam se u momentu da je Dolph Lundgren ;)

kako god da ispadne knjiga ce opet biti bolja.... ali dobro, neka, ova knjiga zasluzije film

Nek naprave jebenu seriju ako vec ne moze prica da stane u 5 filmova(koji usput traju vecnost)...meni je film pesticoidan,ko sto neko vec rece na ovoj temi,ali ono,ne shvatam zasto ne naprave visokobudzetnu seriju...

Meni je ta knjiga super. To i "Brežuljak Voteršip" su dve knjige za decu koje ponekad tajno čitam.:-)
Hobita malo češće...i jeste Hobit zamišljen kao knjiga za decu, zar ne?

Neće izbaciti Beorna - Beorn je klučan, dok su Bombadila izbacili jer bi još više razvukao priču u Gospodaru, za knjigu je bio sjajan al' za film ne znam...

Uglavnom ovaj lik glumi Beorna, šveđanin koji liči na serijskog ubicu :
http://en.wikipedia.org/wiki/Mikael_Persbrandt

Brate, ovaj izgleda ko gej brat kristofera vokena.

Elem, sad sam odgledao trejler, svidža mi se, deluje mi kao da će da imamo potpuno drugačiji izgled nego gospodar, ovi patuljci su nenormalni, izgledaju ko karikature.

Jeste, dobar je..deluje mi kao da ima dosta dodirnih tacaka sa knjigom, sto je , po meni, sjajno jer knjiga archi kolko je dobra.