Prijava

Imam predlog u vezi avatara, a to je da se stavi link slike koja će da se aploaduje na sajt, a ne vako da skidam, pa posle da ju turim. I da postoji izbor prethodnih avatara, pošto znam da se to čuva.

Ima definicija koje mi je bljak i da ocenim i zbog kojih poželim da postoji, pored plusa i minusa i opcija "mnogo jadno"...
Sva sreća, nema ih previše.

Ја хоћу могућност сортирања аутора по просеку, две три линије кода да се одради вероватно...

Ја хоћу могућност сортирања аутора по просеку, две три линије кода да се одради вероватно...

ТО!!!

Петнаест модова је мало! Треба петорица само да брушу постере!

Ukine se Kostic, a vrati se Blek i Frenki, vidis kako se broj poveca za jednog moda

Ukine se Kostic, a vrati se Blek i Frenki, vidis kako se broj poveca za jednog moda

+2

Може ли се проширити овај одељак за поруке?

Ukine se Kostic, a vrati se Blek i Frenki, vidis kako se broj poveca za jednog moda

Prekini da sikćeš na mene po forumu.

Може ли се проширити овај одељак за поруке?

Kako misliš da se proširi?

Да се види више порука. Контам да се показују по систему "последња примљена при врху" и онда се затрпају. Жалио се већ неко на то, чини ми се.

Uvesti test koji uključuje palatalizaciju kao uslov za otvaranje teme. Lukas bi da polage!

Uvesti test koji uključuje palatalizaciju kao uslov za otvaranje teme. Lukas bi da polage!

Ал заиста.

Ja sam da se uvede opisno glasanje za one najavljene tekstove koji nisu definicije, pa da se samo klikne na:
Sjajno

Zabavno

Zastrašujuće

Dosadno

Dokle više

Kreativno

Dno dna

Konačno
Tako bi se sortirali po odeljcima u smislu kvaliteta i bili orijentir i za autore da ih brišu, a ujedno i preporuka za čitaoce koje tekstove vredi pročitati. Nema nikakvog posla za modove što se toga tiče, sve je na autoru i čitaocu, a zbog nedostka bodovanja, umanjuje se štancovanje takvih tekstova zbog takmičenja kao što je to slučaj za definicije.

Да се види више порука. Контам да се показују по систему "последња примљена при врху" и онда се затрпају. Жалио се већ неко на то, чини ми се.

A to. Nije problem ubaciti. Ja sam za.

Свиђа ми се ово што Марципан предлаже, звучи функционално на прво читање.

Da se uvede 50 poena, kao USLOV* za pisanje definicija.

Da se uvede 50 poena, kao limit za pisanje definicija.

lolololololo

Sviđa mi se Pekkijev predlog za avatare. Sviđa mi se i njegov avatar.

Vratiti temu Rade Lacković u Humor ili Muziku, gde i pripada. STOP KOSTIĆEVOJ TIRANIJI!

dzoni auditore
Vratiti temu Rade Lacković u Humor ili Muziku, gde i pripada. STOP KOSTIĆEVOJ TIRANIJI!

Podrzajem ovo

Ovo za pedes pojena je već neko negde predlagao. Ne može se zaraditi 50 poena ako se ne pišu defiicije, a sigurno ne mislite na postere.
MOŽDA, budući da je pisanije a ne šaranije suština sajta, uvesti pozitivnu diskriminaciju, vratiti one poene za komentarisanje a i za ocenjivanje i onemogućiti svakoga ko je došao da zine u postere preleti na defke i krene da sere po definicijama, a veliča viceve.
Da u sistemu prava ocenjivanja i komentarisanja defki prednost imaju ljudi koji znaju o čemu je reč, a ne svaka šuša. On opljuje defku, ulazi u raspravu na temu ko je nemač pojma, popuši ban, vraća se svaki dan sa novim profilom i nastavlja da besni.... koji će to kurac ovdi? Samo više posla odbrane od manijaka.