Prijava

Ево нађох ову моју стару тему, па оно... И даље стојим иза неких предлога

1. Да се врати разлог брисања дефке - Смањиће се смарање модова и дефки типа

Што сте ми обрисали дефку, јебем вам матер.

Може да пише умјесто онога 'Ова страна не постоји' нпр ЦИТАТ Дефка је обрисана јер је _______ (плагијат, неквалитетна, дегутантна...)

3. Дугме ЗА БРИСАЊЕ да се врати, олакшава се модовима поса'. Злоупотреба - бан од један дан.

или да се одради, или лок :)

Da li si svestan koliko se definicija obriše u toku dana i koliko bi se vremena izgubilo na pisanje razloga brisanja? I opet, pored svega toga, našli bi se neki koji bi se žalili: "Kako je moja definicija nekvalitetna*", "plagijat je čega?", itd...

Što se tiče brisanja, postoji tema na forumu za prijavu definicija, tako da je nepotrebno. A do zlupotrebe bi sigurno došlo.

Да ли си свјестан колико би се времена изгубило на копирање линкова за брисање, а овако само клик :)

И то горе, знам ја да ви бришете, видим кад читам дефке најновије, него не да куцате разлог, него да имате пречицу, тј клик само као разлог...

StefanKostić

Da li si svestan koliko se definicija obriše u toku dana i koliko bi se vremena izgubilo na pisanje razloga brisanja? I opet, pored svega toga, našli bi se neki koji bi se žalili: "Kako je moja definicija nekvalitetna*", "plagijat je čega?", itd...

Да ли си ти свестан да мене заболе курац за разлог (мање битно), а исто тако да ли си ти свестан да је екстремно лако испрограмирати један дроп мени са разлозима које мод бира након клика за брисање.

Što se tiče brisanja, postoji tema na forumu za prijavu definicija, tako da je nepotrebno. A do zlupotrebe bi sigurno došlo.

Што се тиче пријаве на форуму, баш је екстремно лако наћи тему за пријаву и линковати сто иљада дефиниција. Место да одређени аутори добију опцију да обележе дефиниције за брисање (било да се уведе нека нова "улога" за чланове, било да је у питању позиција на спем листи аутора).

А да ли је изводљиво ударити БАН на дефиниције одређеног члана?
Ако му баш не иде, уместо бановања профила, добије забрану писања дефиниција. Па нек' прави постере.

Хаххахахах уљепша ми вече овај постер ххахахахахаха како срочено :Д

Типааааа:

Типа какве 'оће. Каизен 'оће посету, тј постерџије, па ето их. Какви су, такви ус.

Ne mora više modova, al' valjalo bi da postoji nešto kao "dežurni" čiji bi glavni zadatak bio da čita nove definicije i briše govna.

valjalo bi da postoji nešto kao "dežurni" čiji bi glavni zadatak bio da čita nove definicije i briše govna.

To bi morao da bude neki SUPERSAJBERELEKTRONSKIMOD koji ne mora da jede, spava, ide na posao/faks, nema nikakav društveni život, nikada ne piški i ne kaki, a u venu ima direktan priključak na sajt....

Курде, немој да си брезобразан! ололо

Петнаест модова је мало! Треба петорица само да брушу постере!

Петнаест модова је мало! Треба петорица само да брушу постере!

I trojica da drže skelu...

Управо сте навели функције за једанаестОРИЦУ модова. Срам вас било да вас буде срам, како дискриминишете модераторке!

VRATITE NESTO SE SJEBALO!

strana ne postoji ili nikad nije postojala je go kurac.

Ma umesto "Strana ne postoji ili nikada nije postojala" da stoji "Ups! Poster je obrisan. Pokušaj ponovo." A za defke "E jebiga, defka više ne postoji. Nešto se sjebalo."

Продлог са моје стране:
Да се форум реформише што је пре могуће! Скроз да се реформише! Изгледа ко цигањска тезга овако!