Prijava

Pa, evo ja ću da počnem kako bi vam bilo jasno o čemu se radi...
Ja sam dupla devica. Znači, picajzla i perfekcionista. Moje boleštine idu do te mere da u sred noći, ako snimim da mi miš ne stoji na sredini onog podmetača, ustajem da ga namestim. Papuče mi ne stoje jedna do druge i pod uglom od 90 stepeni u odnosu na ćoškastu ivicu tepiha? Nema šanse. Dalje, poruke koje kuckam na telefonu su uvek sa korišćenjem interpunkcijskih znakova, velikog i malog slova, novog reda i etc. Znači strašno. :D

zašto si transfer za ostale devce decxko?

BeboP, pa koji ti je podznak od ovih, lav, rak, bik ili si dupli ovan?

JA SAM DUPLA DEVCA, BEZ TRANSFERA.

JA NE VERUJEM U HOROSKOP DECXKO, KAD JEBEŠ SVE VIDIŠ !

O gluposti horoskopa i karakteristikama znakova sve je rečeno ovde. Zmia kobjasnila.

E,muko.
Ja sam isto duplerica devica , al' me zabriga za dzumbus po kući.
Doduše,žderem se zbog njega,ali me mrzi da rintam toliko kad znam da će za 5 minuta opet da bude sve zarozano.
Jedino ,istina,pazim na pisanije - koliko mogu.
I na higijenu.
I da mi radni sto na poslu bude uredan.
I oko njega.
I knjige.
I kad vidim neku izgužvanu odeću (na nekom) meni se smrkne..
E,jbg.

Kako da odredim podznak?

Ja sam lav , pojma nemam koji mi je podznak.

Ja sam u znaku dupli blizanac.Šta to znači?
EDIT:Samo mi nemojte reći da sam dvolična.

Vesna,eno pročitaj BeboP -ov post :)

Ova kameleonska ličnost

Znala sam.

Šta znači Libra po naški ?

A šta znači Lav i Vaga , mora da sam neko veliko mudo..

EDIT

Tek sam sad provalio Blažov post

EDIT na EDIT

Ovo je kombinacija u kojoj moraju da se sažive snažna ličnost, jake volje, svesna sopstvene vrednosti, kakav je Lav, i popustljiva i elastična, ljubazne i uravnotežene prirode, karakteristična za Vagu. Tako se rađa osoba koja uvek sa lakoćom uspeva da zadobije i održi značajnu ulogu u životu i u odnosima sa ljudima.

Znao sam da ću da budem neko veliko mudo..

Ma ajte ljudi. To su gluposti. Pre nekoliko dana sam imao priliku da se uverim da su sve to sranja. Samo pokušajte da nađete neki program koji vam prikazuje stvarne položaje planeta i zvezda na nebeskom svodu. Ova astrološka izračunavanja teško maše. Oni uzimaju da je na taj i taj datum (npr. moj rođendan, 29. jula) Sunce u sazvežđu Lava, i to mi je znak, Lav. E, jeste kurac. To je bilo pre dve hiljade godina, a danas je Sunce na taj datum u sazvežđu Raka. Ko ne veruje, nek se uveri. Program se nalazi na adresi www.stellarium.org.