Prijava

A šta je osoba rođena 20. januara? Meni to nije jasno, ne mogu nikad sigurno da se izjašnjavam i da oću. Jarac ili lijovoda?

Verovatnije da si jarac, ali znam sajt za to, pa ti mogu izračunati, ali treba vreme, datum i mesto rođenja.

Davaj sajt, iako ni njima ne verujem.

http://www.astro.com/

Биошокеру, то је, изгледа, 29. степен Јарца. Сам прелаз на Водолију. Засигурно имаш уплив наредног знака. Тако да слободно себе можеш да окарактеришеш кол'ко Јарцем толико и Водолијом. А ако ти је наглашена Водолија, вероватно си и више на тој страни.

Ovde. Kad ti izračuna, skroluj dole i u toj tabeli vidi šta kaže za Sunce...Ako je u jarcu, onda si jarac

Akvarijus, mada što kažeš, ako je išta od ovoga iole istinito, mora biti od oba po malo.

Zanimljivo je ovo. Ovo što čitam prija mojoj sujeti.

Аха, Акваријус. Дакле, ипак је пређена граница. У том случају је то чист знак, 1. степен. :Д
Дакле, нема уплива Јарца. Водолија, чиста к'о суза!

Hahahaha, I'm not dirty!
EDIT: Mada me buni što većina horoskopa kaže da Vodolija "počinje" od 21. januara.

20.1 до 18. 2. је Водолија. Ево, отворио сам једну релевантну књигу, специјално због тога.

Ne mora da znači. Nije svake godine isto. Nekad sunce kasnije izađe iz znaka, nekad ranije.

Ne mora da znači. Nije svake godine isto. Nekad sunce kasnije izađe iz znaka, nekad ranije.

Још нисам налетео на ово у литератури. Можеш ли мало да нам појасниш ово? Када се то дешава? По ком механизму? Да ли то можемо применити на Биошокера?

Да ли то можемо применити на Биошокера?

http://i87.photobucket.com/albums/k153/Freeofmind75/Leonard/white_rat_big.gif

Sunce nije bilo na istom stepenu i minutu i sekundi 20. 1. 1995. i 20.1. 1996. , recimo. Dakle, može da se desi da neko ko je rođen na tom nekom prelazu jedne godine bude jedan znak, a ako je rođen neke druge, da bude drugi. Zato imaju ti precizni programi za izračunavanje da bi se otklonile nedoumice. Jednostavno ukucaš i vidiš :)

Аха, капирам. Па једино онда да рокне и време рођења, јебига. :)
Ваљда му није и подзнак на границама. :)

Pa normalno da mora. Biošokeru, jesi ukucao i ispravno vreme? Ako nisi, možda si ipak Jarčina :D

Ukucah vreme, ali ja se u to vreme nikad ne uzdam, pogotovu jer je quarter hour.

Пази, реално, и да си Јарчина, нема шансе да немаш бар 50% уплива Водолије. 'Де ти пао подзнак с тим временом?

E, odo ja da spavam, jebeš ti ovo :D

Ode nam eksperiment :(