Prijava

Penny: I’m a Sagittarius, which probably tells you way more than you need to know.

Sheldon: Yes, it tells us that you participate in the mass cultural delusion that the sun’s apparent position relative to arbitrarily defined constellations at the time of your birth somehow affects your personality.

Ko ima nešto protiv blizanci neka kaže odma...

Ja sam lav. Realno, mi izjebemo svojih trijes sekundi i nama lepo.
I da, potpadam pod stereotip horoskopskog lava. Egoističan sam, seksi, i lepo mirišem.

И ја сам близанац.
У подзнаку вага.

Vodolija - riba.
Inače, hejtovala sam horoskop dok nisam ukapirala da ima i te kakve logike.
Sve vodolije koje poznajem generalno su lude kao struja, a da kažemo da ih imam 10 u okolini.
I da, tipična sam vodolija.

dok nisam ukapirala da ima i te kakve logike.

Какве?
http://i55.tinypic.com/29236eu.gif

Ahahaha....
Neću da krenem u neke argumente zato što sam ja stalno skeptična kad neko krene da me ubeđuje u nešto što ne verujem, tako da ono.-.-
Recimo da tačno možeš po čoveku da provališ šta je u horoskopu, ako ga malo duže znaš. Škorpije recimo, pošto sam sa njima najviše upadala u okršaje, ukapirala sam ih koliko-toliko.

Водорак! А у кинеском вацпе!

Pričajte mi o tripovima sa pravim uglom.

Lele,još jedan Devac. :)

Ja sam lav. Realno, mi izjebemo svojih trijes sekundi i nama lepo.
I da, potpadam pod stereotip horoskopskog lava. Egoističan sam, seksi, i lepo mirišem.

Mi lavovi jebemo !

Ne verujem u horoskop, to su budalastine. Nit me interesuje niti znam sta sam u horoskopu!

Svakakvih gluposti sam se načitao za horoskopske znake kao na primer

Blizanci vole zabavu i šaljivi su.

Vodolije su nežne ali vole erotiku i dosta su strastvene.

Škorpije obožavaju seks.

Ribe su lenje.

Ima još dosta samo ne mogu da se setim...

O kom veku i melinijumu se radi ovde?

O gluposti horoskopa i karakteristikama znakova sve je rečeno ovde. Zmia kobjasnila.

@Окс,
и сви остали који су дошли да говоре како је хороскоп срање. Дакле, уз дужно поштовање, господо (без имало ироније), ако мислите да је хороскоп говно и то тврдите, значи да ви немате шта да тражите на овој теми. Имате Тарзанију, имате Википедију, имате Гугл, па изволите. Ово је место за све нас дебиле и залуђенике који верујемо у ту глупост звану астрологијом и пустите нас да уживамо у тој метафизичкој баљезгарији.
Још нешто, нико није будак овде па да не зна да на интернету можемо наћи сажето написане све комбинације знака и подзнака. Чим је човек отворио тему ваљда је мислио на неку конструктивну дискусију на нивоу чланова. Наравно да треба у неким моментима копирати поједине делове са других сајтова, али суштина је полемика. Па ово је форум. Ваљда.
И наравно, ако је неко расположен да дискутује о утицајима звезда, планета, знакова и осталог на људски индвидуум, а да му је притом иницијална намера пљувачина по астрологији, нека то не покушава док није проучио (покушао да проучи) бар два хороскопа и прочитао бар нешто од одговарајуће литературе.

Најзад, Змиин текст је дојајан и кроз њега се види да је неко време ипак проучавала астрологију. ;)

ЕДИТ: Ех, да, ја сам Риба (29. степен), а у подзнаку Лав.

Meni je horoskop zanimljiv. Osnovne karakteristike znakova su skoro iste. Ja okreni, obrni, kad tad onjušim škorpiju i ne bude mi dobro. Ne povodim se time da se moj znak ne miriše sa njima, niti ikada pitam ko je šta u horoskopu pa kao, au, s ovim se ne slažem. Jednostavno osetim loš vajb, i uvek ispadne škorpija. Na drugom mestu ženski jarac. Sa njima ulazim na keca u komunikaciju, super se slažemo, i samo: PUF. Hidrogenska bombau. Valjda kase ukapiramo, tad se i porokamo :)
Inače sam Lav-vaza

Ja sam Škorpija, podznak Strelac. Dva totalno različita znaka... Smeta mi to nekad, jer želim da budem sebična i zajebana (škorpija), ali neki delić mene (jebeni dobričina strelac) uvek popusti i ide naokolo pomažući ljudima koji će ga kasnije ispaliti. Damn!