Prijava

'Oću i ja. Nego jel' će biti zadatih tema?

urrad

Неће, само је фора да дефка буде лоша :) Имаш све у првом посту

Ја ћу смислити већу глупосто него неко ко буде задавао теме, мислим да је боље да тога нема. Нека свако пише како хоће и шта хоће

Рачунајте и мене. Има да пишем таква срања да ћу да растерам дечурлију са сајта.

necu ja micko, mrzi me da otvaram dupli, a sto rece ovaj ne moze ipak sa orginalnog, zbog pratioca.

Значи са дуплог, саћу променим први пост. 'Фала у сваком случају Ирац.

celt
necu ja micko, mrzi me da otvaram dupli, a sto rece ovaj ne moze ipak sa orginalnog, zbog pratioca.

"овај" има име, набијем те на пичку! :)

Треба да буду задате теме. Овако писање рендом дефиниција је глупо.
Кад кажем 'задате теме' не мислим да тема буде 'Дејан Цукић', па сви ставе наслов 'Дејан Цукић', него је рецимо тема 'Дејан Цукић', па дефинишеш штагод, а да има везе с човековим ликом и делом.

Mali vic

Baba prilazi doktoru nakon pregleda:
• Doktore, nauka je zaista mnogo napredovala. Kad sam bila mlada, morala sam se svući gola, a danas je dovoljno da pokažem jezik!

Најјача лоша дефиниција!

Ја за то немам инспирацију да ме јебеш, мислим имам ал' би било глупо до јаја. То ако 'оћеш ти смисли, па задај. Него, хоћеш ти Џими да се играш, или је и то за позере и дукатлије? :)

"овај" има име, набијем те на пичку! :)

lol :D

Mali vic

Baba prilazi doktoru nakon pregleda:
• Doktore, nauka je zaista mnogo napredovala. Kad sam bila mlada, morala sam se svući gola, a danas je dovoljno da pokažem jezik!

Најјача лоша дефиниција!

Данкане то би било срање да није ставио мали виц у наслов, то ме насмејало до јаја :)

хоћеш ти Џими да се играш, или је и то за позере и дукатлије?

Lol.

Ја за то немам инспирацију да ме јебеш, мислим имам ал' би било глупо до јаја. То ако 'оћеш ти смисли, па задај. Него, хоћеш ти Џими да се играш, или је и то за позере и дукатлије? :)

dok smo se mi igrali tako, vi ste jos bili na fejsbuku, da se tako duhovito izrazim :)

Ја за то немам инспирацију да ме јебеш, мислим имам ал' би било глупо до јаја. То ако 'оћеш ти смисли, па задај. Него, хоћеш ти Џими да се играш, или је и то за позере и дукатлије? :)

Па модови се играју тога, има две године. Само што је увек тематски и тачно су одређена правила. Ово праћење аутора је мало убило у појам, додуше. Не можеш да будеш у минусу због тога.

dok smo se mi igrali tako, vi ste jos bili na fejsbuku, da se tako duhovito izrazim :)

ахахахах док сте се ви играли тако, змајеви су и даље харали Нотингемом :)

Ja cu da vam remetim takmicenje, samo cu vam davati pluseve.

Придружујем се и ја. Пошто ми је појебана тастатура копираћу неки стари незапажени ђубар са свог гробља. Да качимо линкове овде?

Ja cu da vam remetim takmicenje, samo cu vam davati pluseve.

Е, и због овога ће бити неизводљиво такмичење. Кад смо ми то радили, било је правило да не оцењујемо једни другима. :) Овако ће 50 људи из ината да ти шибне плус.

Кад смо ми то радили, било је правило да не оцењујемо једни другима.

ja sam vas plusirao. onako, podmuklo :)
ne kajem se bas nesto mnogo. :F