Prijava

Poznata hakerska grupa inače poznate po hakovanju poverljivih podatka Nato-a i Hakovanja PayPal-a i jos nekih popularnih servisa bacila je oko na nas dragi fejsbuk, opravdanje je satanizam i prodavanje nasih informacija SAD-u i ostalim zemljama bez nase dozvole.
Kompletan video i skraćenu verziju možete videti na

http://www.mobihobi.com/news/2746/anonymous-unistava-facebook-5-novembra

-----------------

TONE KURVA NARKOMANSKA...ja jedva cekam..
znaci da vidim sta ce oni zavisnici posle toga
koliko ce svet biti drugaciji
naravno vidim i veliku pomoc gugl plusu jer kada se uggasi najveca konkurencija on postaje glavni
podrzavam to u potpunosti i ne mislim da je jos jedan od pustih pokusaja ili nekih laznih prica ( mada sve je moguce )
jer ipak hakovanje raznih sajtova tipa paypal i uzimanje od nato-a nije mala stvar
a facebook i ovako i onako nema neku posebnu zastitu .. znate i sami koliko hakovanja fejsbuka je bilo

Remember, remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot.
I see no reason why gunpowder, treason
Should ever be forgot.

ох, па ја сам, хм, необавештен...

ја сам за, а у курац! НЕК ГА УНИШТЕ!

Sva sreća pa nemam fejsbuk.

Pogledao sam nedavno video klip.
Kako se uopšte zna da su to ti "Anonimusi"? Milsim, na tom YouTube nalogu je postavljen samo jedan klip. Možda se neki klinac zezao.

vrijeme je da pocnem da skidam tudje slike sa mora i cuvam ih u jedan folder dok jos nije kasno

vrijeme je da pocnem da skidam tudje slike sa mora i cuvam ih u jedan folder dok jos nije kasno

http://images.cheezburger.com/completestore/2011/4/22/cdc83e9f-c0fa-4b4b-b781-a5790bd9cc16.jpg

@Xantas
verovatno zbog trackovanja ili tako nesto
vidim da za svaku operaciju prave poseban kanal i na njemu samo klip o tome
Bice valjda boze!

Hahaha, e to bi bila fora. I što bih volo!

Remember, remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot.
I see no reason why gunpowder, treason
Should ever be forgot.

http://www.youtube.com/watch?v=1jV2Mjc_kkY

Čekaj, nije mi jasno zašto svi priželjkujete pad fejsbuka? Kapiram da je trend da se isti hejtuje i proziva, ali koliko god srali o njemu on je najbolji izum posle toalet papira i Vukajlije naravno lolo.

Dobro, ti si čovek koji nije čuo za Lemija Kilmistera, za koga je čuo i ciga koji skuplja sekundarne sirovine po Petrovcu dole tako da tvoje mišljenje neću uvažiti.

jok..ja ga hejtujem zbog bolesnika
a i ne treba mi a i osecam se ko govno kad neko me zajebe ( u ovom slucaju uzmu mi podatke i po potrebi salju tamo tim obavestajnim sluzbama, a nema tog ko nije odmah pri pravljenju naloga na fb-u dao sve podatke..skoro i gde ti zivi deda i kolko je nemaca i siptara roknuo )
i onda osveta
btw imam mobilni i kredit i skype(za slucaj nuzde) i naravno GOOGLE + !
fak jea

ja nisam ni svoje pravo ime stavio. tako da me boli kurac..
ali opet, FJEA

Dobro, ti si čovek koji nije čuo za Lemija Kilmistera, za koga je čuo i ciga koji skuplja sekundarne sirovine po Petrovcu dole tako da tvoje mišljenje neću uvažiti.

Mogu da se kladim da sam 15 puta obrazovaniji od tebe, ali ovo nije ni vreme ni mesto da to dokazujem... Svejedno tema je ovo što je dečko postavio gore a ne zajedljive uvrede.

'Aj prepucavaću se ovde s vama iz dosade.

jok..ja ga hejtujem zbog bolesnika

Zašto dozvoljavaš sebi da dođeš u kontakt sa istima? Ti si taj koji će da otvori njegov profil i da se zgražavaš nad time, on te ne tera da uradiš to.

a i ne treba mi a i osecam se ko govno kad neko me zajebe ( u ovom slucaju uzmu mi podatke i po potrebi salju tamo tim obavestajnim sluzbama, a nema tog ko nije odmah pri pravljenju naloga na fb-u dao sve podatke..skoro i gde ti zivi deda i kolko je nemaca i siptara roknuo )

Je l' Den Braun pisao uvod za ovu "akciju"? Mislim, tu je, u njegovom rangu po teoretisanju.

btw imam mobilni i kredit i skype(za slucaj nuzde) i naravno GOOGLE + !

Imam i ja po pun kurac besplatnih minuta i poruka pa mi opet nije dovoljno i prebacujem nenormalno račun, a prebacivao bih i više da nije fejsbuka.
Što se tiče Gugl plusa siguran sam da ti je 35/37 osoba dodanih u krugove upravo odavde, nije narod spreman da promeni sredinu, niti će biti u skorije vreme, tako da će Gugl plus pušiti onako lagano na ovim prostorima Fejsbuku.

EDIT:

Mogu da se kladim da sam 15 puta obrazovaniji od tebe, ali ovo nije ni vreme ni mesto da to dokazujem... Svejedno tema je ovo što je dečko postavio gore a ne zajedljive uvrede.

Kladi se, ne brani ti niko, proćićeš kao Vukajlijaši posle Džankijeve dojave. Ono nije uvreda, ono je činjenica.