Prijava

bas bih volio da moji podaci padnu u ruke obavjestajnim sluzbama. Slike sa rodjendana, besmisleni statusi i linkovi sa youtube-a, vecinom pjesme slipknota. Definitivno oruzje za masovno unistenje. Jedino sto bi ih moglo zanimati je sto mi stoji kao hobi da gradim atomsku bombu u podrumu, al ko ih jebe ako dodju reci cu da nemam podrum.

Alo vi koji govorite da se to ne najavljuje, ko su ti ljudi, itd. Malo prvo pročačkajte po netu ko su Anoni pa onda pričajte, mogu oni lako to da obore, bez najave ili sa najavom. Obarali su i mnoge druge sajtove.

1.Pa šta i ako ga obore... Kažete da su obarali Paypal i sajt NATO-a. Koliko ja znam, Paypal i dalje radi, a i NATO se nije raspao...
2.Prodaju vaše podatke obaveštajnim službama? Čak i da je tako, obaveštajne službe mogu da nađu vaše podatke (ako im trebaju) i bez fejsbuka.
3.Ako i unište fejsbuk, svi će otići na neki drugi kurac tog tipa, postojeći ili neki novi. Tako da ne vidim što bi se radovali ovome...

2.Prodaju vaše podatke obaveštajnim službama? Čak i da je tako, obaveštajne službe mogu da nađu vaše podatke (ako im trebaju) i bez fejsbuka.

Ovo je tačno, kad god si online, oni mogu da rade šta oće s tvojim kompom.

Vau nasi novinari su uvek bili u toku, klip je od 16. jula decxko! Oni sad otkrivaju toplu vodu. Ko ovi sa B92 sto su objavili klip anonimusa star par meseci, kao napadaju Nato. DECXKO NOVINARI LEJM STE I NEKUL!

Edi, nisi haker, a pogotovo ne Anonymous. :)

iskopace tebe Bili...

Alo vi koji govorite da se to ne najavljuje, ko su ti ljudi, itd. Malo prvo pročačkajte po netu ko su Anoni pa onda pričajte, mogu oni lako to da obore, bez najave ili sa najavom. Obarali su i mnoge druge sajtove.

Upravo tako Čače, ovi se prave kao da sve znaju lol. Jaki su oni tu nema nikakve dileme, ali daju ovima previše vremena, nisu trebali ovako rano najaviti, mislim ipak nisu nekadašnji Razori. Oni bi im mogli dati 2 godine da se pripreme i opet bi oborili sajt bez ikakvih problema.

Оће да оборе курац мој. Као да је лако оборити највећу друштвену мрежу на свету која вреди милијарде долара.

Могу да оборе на два-три сата, док ови не бекапују све и пребаце на друге сервере. А и ови из Фејзбука нису сисали весла. Чувају они златну коку.

Чувају они златну коку.

ал' ко чува златни кулен?

какав смак фејса, какве пичке материне

ал' ко чува златни кулен?

Је л' ово реторичко питање? :)

да знаш да јесте :)

Edi, nisi haker, a pogotovo ne Anonymous. :)

Nisam ni rek'o da sam haker...a Anon je širi pojam. :)

kad god si online, oni mogu da rade šta oće s tvojim kompom.

Daj reci mi da ne veruješ u ovo?

Kao da je bitno da li će Facebook pasti ili ne? Koga boli kurac? Jes' da blejim na njemu redovno, ali brate... Makar će se esemesovanje pojačati.

kad god si online, oni mogu da rade šta oće s tvojim kompom.

Ne mogu kad ja imam Nod četvorku.

Skinuo sam se sa fejsa. Samo se ulogujem da vidim ko je onlajn i to je to. Nekad pročavrljam s nekim koju i to je to.