Prijava

знам да јеси...

Pjevao narodne pjesme.

ja nisam nikada bila pijana.

Povraćao sam u produžni kabl, srećom sklopka je izbacila pa sam ja ostao živ do dan danas!

Moja ortakinja i ja smo se zesce napile i pocele smo da se svadjamo.Ja sam joj rekla da se jebe i onda je ona povratila na mene.Onako besna i ispovracana sam je tresnula pesnicom i ona je pala na beton i razbila glavu.Sada smo obe dobro hvala bogu i ivse se ne svadjamo.:D

Скинула сам хаљину и остала у купаћем.

ја сам се једном толико напио да сам се заруменео у образима и кикотао наглас пред свима. сада ме је баш баш баш срамота.

Мене није било срамота али сам се уплашила од Домине која ме је вијала да се обучем.

Ја сам високо моралан и такве срамоте ми се не догађају.

jednom sam se opasno napio i reko sam pred drugovima bas glasno jebem ti sunce.....bilo me je sramota naopako.....od tad vise ne pijem

Ja sam se jednom napio i bacio papir do bureka na zemlju. Masan! Jako se stidim toga...

u jebote ja mislio ja najludji kad se napijem kad ono ima i gorih

Otkopcao sam jedno dugme na kosulji. :$:$:$

Prošetao po ulici...

najgore je popušiti (dobar) džoint posle pijanstva. Mislim, alkohol vuče na jednu stranu, vutra na drugu i tu nastaje kidanje. Jednom sam sedeo na tribinama do pet ujutru i mrzeo sebe zbog pohlepe. Doduše, bilo se mladje i ludje... sad samo mladje...

ja sam jednom prestala da pijem, trajalo nedelju dana to ludilo.

Jurila golu Artemidu po ulici! :)

Jebao sneska belica u dupe bilo je HOT!

Sad znam zasto se svi snesko belici tope pre vremena u gradu.:D

Pod dejstvom alkohola sam:
Uša' u osnovnu školu posle Nove godine, oko 00:40 ujutru, poskida' sve ukrase sa jelke, stavio ih u kesu i bačio neđe usput. Takođe sam sa sobom ponio bio i jednu stolicu iz škole, za druga.
Zaspa' sam bio pored ulaznih vrata od kuće, zaspa' sam go od pasa nadolje na vece šolju, zaspa' sam za upaljenim parkiranim autom otvorenih vozačevih vrata, p'jan sam vozio rođake na auto, i jedna od njih je pala, mada ja mislim da je ona namjerno skočila, p'jan sam slomio čoveku retrovizor od auta, p'jan sam poliza' kurvi sisu u javnu kuću, pred rođacima, ko zna ko je sve po njoj to veče svršava' bio. Ima toga još, ali aj se ti svega śeti.
Ovaj moj spisak se vodi pod imenom "Najgluplje stvari koje sam p'jan uradio" a ne "Najluđe stvari koje sam p'jan uradio".