Prijava

Dakle, misli se na neke ozbiljije priče i situacije, gde ste bili prisutni bar 1 minut. Je l' vam se svidelo kako ste ispali?
Ako želite, možete i linkovati...

----
Bez spema i postavljanja bezveznih linkova.

Bio nekih 3 minuta na TV-u. Krupan plan. Samo ja. Više nego dovoljno. Nastup je bio simpatičan. :)

A bio sam jednom i u anketi za jednu lokalnu televiziju. Doduše, nisam gledao, ali komšije su mi rekle. :)

Bio sam pre 3,4 godine kad je pred neku predstavu neka s televizije došla u bek stejdž i pitala me l znam šta je ljubav. Koja bolest, majko moja. O da, nisam gledao kako sam ispao.

Par puta mi se ime pojavljivalo na odjavnim špicama TV NS, i jednom neki random intervju i moje mišljenje kao budućeg srednjoškolca. Bilo davno, jako davno....

Свако мало у јутарњем програму РТС-а док она гузата чита прогнозу испред зграде ја и ортак пролазимо и зевамо јој у канту...

u...jesam...neke niške novine

više puta, iako bježam od kamere...

nekoliko puta kamera me uhvatila na koncertima... riblja čorba, rade šerbedžija, parni valjak, a na koncertu kusturice i neleta ja sam se pojavio u krupnom planu na početku prije njih dvojice...

učestvovao sam i na kkvizu ruski rulet, tako da sam imao svojih sat i kusur vremena...

Slikao sam se na princom od Dubaia kad je dolazio u ovaj šupak svijeta koji nazivaju gradom i bila je slika u lokalnim novinama i bio sam u ''Panorami Istočnog Sarajeva'' kad su snimali reportažu o bivšem mi karate klubu i to je to.

Више пута у оба медија .....

Nikad, i bolje sto nisam. :D

Био на регионалној телевизији кад био неки пријем за ђаке у општини. Разглабао нешто у камеру, ал' ми скратили јер сам се изгубио и почео да причам неповезане глупости. Спомињан и у новинама неколико пута, а иначе бежим од камера као ђаво од крста.

Ja sam bio u onom kvizu "Kroz vrata znanja do putovanja" Nacionalne geografije, prva generacija, stigli do polu-finala čini mi se, a izaš'o i u jednom broju novina, proglašeni smo za "najlepšu ekipu" lolo, ne sećam se kome sam pokazao sliku.
Dao sam intervju i za neku Slovenačku televiziju, bio sam na nekom kampu tamo.
E, i da, vidim se na jednom snimku za vreme onih masivnih đačkih protesta.

Edit:
I sjebao sam onu igru u kojoj je trebalo da obiđeš celu planetu, prvi put, kad sam sjebao smo izgubili, nismo se ni mesto pomerili, drugi put smo završili prvi. :D

Био сам на тевеју и у новинама углавном кад су сликали редове за карте за неку утакмицу. А био сам и у Блицу кад су правили репортажу о нашем разреду који је на крају 4. године имао 20 одликаша. Био и на регионалној ТВ, нека анкета типа "Како оцењујете хигијену у граду".

Mene su jednom pitali dal imam probleme s pacovi... I reko sam im.

Двапут био на ТВу накратко- једном кад су ме питали ''Има ли зиме'' а напољу ладно к'о кад смо ономад опседали Стаљинград- и други пут, кад је било рандом испитивање који сте цртани лик узели као профилну слику на фејсу.

Био и на регионалној ТВ, нека анкета типа "Како оцењујете хигијену у граду".

А ти си значи онај? :Д

bio u novinama zbog klavirskog takmičenja u Ubu pre 4 godine

Bio u jednom od džinglova u emisiji na RTV Vojvodina. Mislim da se zvala dokolica ili tako nešto. Vrtilo se nekoliko mjeseci. Snimali me kako škrabam grafit po zidu.

Ja sam kvizoman, i bio sam i razbio u svim kvizovima osim "Ko hoće da bude milioner". Još uvek mi plaćaju pivo na fazon: "Joj, ti si onaj lik sa kvizova, brate razbio si, svaka ti čast, evo pivo na moj račun!"