Prijava

ne seri da si bio u blic zeni.....lol

ja reko izasla ti citulja...(nema te handrd godina)

Bijo sam i na RTS-u prošle godine za sajma knjiga, ali te scene tipa preletela kamera preko mene ne računam.

pajkoNP

ne seri da si bio u blic zeni.....lol

ja reko izasla ti citulja...(nema te handrd godina)

Bijo kako da ne u Blic žena, ima neki članak na njihovom portalu.

Leđa mene i mojih ortaka u parku ispred srednje, emisija na temu alkoholizam u mladih.

Био сам на насловној страни АЛО новина. Имам и линк ка чланку, али ме блам да ставим. :)

Bio jednom na TV-u, pitali me nešto u vezi fudbala a ja se u to kontam ko Ratko Dostanić.

A u novinama sam isto bio. Mali oglasi, prodaja, poljoprivredne mašine i priključci, sijačica za kuruze.

Samo jednom dok su snimali moj faks, i to nisam ni znao nego mi rekao ortak, i to me jos uvatili kako se segacim i skacem po nekoj klupi u pozadini..

Хахахаха, не Озрене. :)

ЕДИТ Ово је било пре више од годину дана..

Ја једном као мали бијо на тевеу. Можда сам имао пешес година. После тога ме ћале олешијо од батина, вероватно јер сам поломијо и вазу док сам се пео.
А бијо сам и у новинама. Олешијо се к'о пичка од алкохола, лег'о на клупицу, па се умотао у новине. А јес' ми било фино, само кад се сетим...

Ja sam jednom sam zamalo mogao biti na TV. Snimali neku emisiju o ETF i dosli na predvanje da se uvjere kako mi radimo, a ja nisam bio jer nije bilo obavezno.