Prijava

Šta volite da jedete, a drugi mrze? Ja npr jedem džema i pavlake, a ljudi se krste kad čuju. A mrzim kokice iako ih svi obožavaju, ebale ih kokice.

Zeljanicu i kečap.

Ne volim nesto sto je puno slatko da jedem i lojavo meso.

džema i pavlake

И ја. Најбоље иде џем од јагоде.

И ја. Најбоље иде џем од јагоде.

Prvi čovek na svetu koji jede džema i pavlake pored mene! Šta znam, meni kajsija najbolja.

Грожђе и хлеб.

azza, пробај слатко од шумских јагода на павлаци. Е то је плафон.

Грожђе и хлеб.

Бело грожђе плус лебац.
А волем леба, масти и алеве паприке, а тога се све зиљавуше грозе кад чују.

Leb i mast su zakon, otkad nisam jeo to. A obožavam kad je masan burek, onako suv nije nikakav.

uuuu stavljam čips u sendviče, niko to ne konta i još uvijek sa svojih 25 godina drobim hljeb u grah, drukčije ga ne mogu jesti :D

Volim da pijem rakiju i mezim je belim lukom, bez išta. Kombinacija ubija živo i mrtvo.

Grožđe i hleb je standardno meze u dalmaciji, kad je sezona jede se sveže, kad nije onda suvo, domaće je baš specifično, mnogo drugačije od ovog po prodavnicama. E baksuzi, sad mi se jede.
http://www.dodaj.rs/f/2k/Q0/4wXjzLvx/2208623644db9a7331e1.jpg

Leb i mast su zakon, otkad nisam jeo to.

И алева преко, уф. Па има једно седам, осам година да то нисам јео.

Мајонеза преко масног похованог меса. Моче, и то подоста. А и даље не могу да се угојим.

Grožđe i hleb je standardno meze u dalmaciji, kad je sezona jede se sveže, kad nije onda suvo, domaće je baš specifično, mnogo drugačije od ovog po prodavnicama.

Ем сам пореклом из Далмације, ем волим грожђе и све од њега што се прави, ем гајим грожђе (и моји, поготово деда (док беше жив), тај је правио суво грожђе, вино (црно и бело) и сок од грожђа).

vruceg leba i moce u pekari od tek ispecenog praseta (dok neko ne pljune u tepsiju)

Znao sam curu koja je preko paštete kečap stavljala, uh majko...

Мајонеза преко масног похованог меса. Моче, и то подоста.

Мој чо'ек.

A inače, na temu: Slanina i luk - neophodne su novine kao podloga.

Šta znam, išao sam na proverene vrednosti, najbolja kombinacija ikad :) Inače kad pomenuste majonez, jedno vreme sam ga stavljao na sve živo. Čak sam probao i sa sarmom...al ne ide.

(dok neko ne pljune u tepsiju)

Što bi iko pljuvao u tepsiju kojega kurca?!

Ем сам пореклом из Далмације, ем волим грожђе.

Zemljak, znači. Ma nema dalmatinca da ne voli grožđe i prerađevine mu.