Prijava

Sto ne bi? pa ostaje mu cela tepsija :)

i još uvijek sa svojih 25 godina drobim hljeb u grah,

POSLIJE OVOGA NISAM NI ČITAO OSTALE POSTOVE...

IDOL SI, MAJKE MI!!!

e ne jedem samo špinat...

Jel' neko probao da umesa u ciniji cvarke i kecap i to jeo? Moj mladji burazer je to jeo, ja jednom probo i nije mi se ni malo svidelo.

А волем леба, масти и алеве паприке

ТО!
Још ако је запечен хлеб...

Још ако је запечен хлеб...

:пали тостер, вади маст и алеву, и одлази од компа. озбиљно:

jedna komsinica je jela pohovana hleba sa obicnim, a drugi komsija leba cajne i eurokrema.
EDIT:gde zivim jebote
imao sam i ja ispada na neki period. jednom sam pojeo curetinu na nju iscedjen limun, posut parmezan i to umakao u sladak sirup pomesan sa ljutim ajvarom u tecnom stanju.

:пали тостер, вади маст и алеву, и одлази од компа. озбиљно:

E jebiga nema masti, a sad mi se jede strašno.

a drugi komsija leba cajne i eurokrema.

hahaha odakle li je taj pobegao.

imao sam i ja ispada na neki period. jednom sam pojeo curetinu na nju iscedjen limun, posut parmezan i to umakao u sladak sirup pomesan sa ljutim ajvarom u tecnom stanju.

alal si kinez rodjeni

E jebiga nema masti, a sad mi se jede strašno.

Ха, ко ви јебе кад нисте сељаци ко ја :D

zapeces hleb na ringli i nazuljas ga belim lukom i dok je topao stavis margarin!
e da..vecina ne voli da jede barenu slaninu (po mogucnosti ko sapun) isecenu i na nju posuta aleva paprika i beli luk odozgo

niko to ne konta i još uvijek sa svojih 25 godina drobim hljeb u grah, drukčije ga ne mogu jesti :D

AMIN.. Ja i mleko nekad drobim..

Ja i mleko nekad drobim..

zgrudvano mleko u prahu?

alal si kinez rodjeni

ma bilo neko ludo granje...pojeo bi i govno rodjeno samo da je imalo secer u prahu odozgo

Ma sad sam u velegradu studiram, pa ne znam ni gde da kupim. A ona mast od pre miriše zajebano kiselo.

to ti je kineska varijanta slatko kiselo ljuti sos ...kod njih je to normalno..

E, jebi ga. Ovo je dovoljno da idem spavat. Ogadi mi klopu.

nisam siguran dal je to sve sto sam stavio. U sustini sve sam stavio sto sam video na stolu u tom momentu...verovatno sam nesto preskocio

uuuu stavljam čips u sendviče

АМИН!

Znao sam curu koja je preko paštete kečap stavljala, uh majko...

FAK JEA! Nisam jedini.

Лололо успели смо да отворимо тему о кувању а да не буде геј
И да,

падајза

?