Prijava

Lullaby

ijao, još da i to pratimo! pa gdje će ti duša, remče?!

Ajde šta vam fali, ionako vas plaćaju da radite ovo...

Ajde šta vam fali, ionako vas plaćaju da radite ovo...

pa to jeste... ali možda kad bismo dobili i službeni fon i laptop, onda da.

Realno, predlog je govno. Bilo bi žešćih malverzacija, a i novajlije bi kliktale do k'o sumanute. A još gluplja je fora da mora da dostigne određeni broj klikova da bi otišla na naslovnu. A zašto ne bi odlična defka postavljena pre recimo par minuta otišla na naslovnu?

Realno, predlog je govno. Bilo bi žešćih malverzacija, a i novajlije bi kliktale do k'o sumanute. A još gluplja je fora da mora da dostigne određeni broj klikova da bi otišla na naslovnu. A zašto ne bi odlična defka postavljena pre recimo par minuta otišla na naslovnu?

Због тога смо дошли и до предлога да опцију има само одређен број аутора. Нити је ико рекао да је то једини услов. То је само додатно сигнализирање модовима. Потпуно си омашио поенту.

Sad sam gledao, ovo što kaže Vita kao dopuna ili izmena na aurorin predlog i ima smisla...ali osećam da će opet tu biti silnih malverzacija...mada bi to pomoglo da nove definicije ugledaju naslov...doduše ja mislim da to određeni moderatori prate i da neke najpop za neki dan budu i naslovne.

Vi pametni što vam je govno sve i svja prvo napišite kako se može doći do malverzacije pa onda pišite da li je ili nije govno. Na šta novajlija da klikće kao sumanut? Na jednu te istu definiciju da bi mu došla na naslovnu? Čitaš li ti čoveče išta pre nego spustiš svoj cenjeni komentar, je li filozofe?
Grofe Paskvačiću šta je tu teško moderatorima? Pročitati nešto što ima određen broj takvih klikova? Jer ti ne kontam post- Protiv jer će opet biti po modovima. Šta to znači?

Uostalom šta god ne zaključavajte temu jer će još neko reći nešto pa će se do nečeg pametnog možda i doći a ne Predlog je govno, maaaaamaaaaa, hoće da uveduuuuu noooovi klik buaaaaa. Ako ne možeš obrazložiti na koji način će doći do malverzacija nemoj ni postovati ovde.

Nepotrebno, već izlaze jedna ili dve nove dnevno na naslovnu. Biće mnogo malverzacija. Ljudi će se pomamiti i davaće random predloge, novajlije isto. Eventualno nešto za autore iznad 1000 poena. :)

Aurora i na temama za predloge su moderatori mogli da stave veto, ali je ipak bilo ortačkog predlaganja.

ja mislim da je moj prijedlog najbolji, iako bespotreban.
ali je najbolji u svojoj bespotrebnosti.

Ja mislim da bih ja trebao odabirati defke za naslovnu.

Reme ja ne znam ni što su oni za vijeki vijekov zaključali tu temu, kao da je bilo teško ne staviti tamo neku definiciju iz malverzacije na naslov.
Ponoviću- pročitajte rezime Lulinog posta s prvih stranica, otprilike to je to a predlog je pokrenut da bi se definicije više čitale.
Uostalom jednako je gadno čepiti se lično moderatoru, primera radi, pa da bi obratio pažnju na tebe i tako ti stavio def. na naslov kao i ortačko predlaganje. I uvlačenje moderatoru u dubine analnog otvora je malverzacija.
Govorim uopšteno, Reme.
Svako ko kaže da bi bilo malverzacija neka prvo pomisli kako bi on lično to izveo, neka napiše ovde, pa da vidimo, možda su i moguće, ja ih nisam našla.

Slavk0 :šiljkurac:

Nebitno šta ja mislim, od ovoga nema ništa, samo sam teo Slavku da iskažem ljubav.

Meni sve nekako izgleda da se malverzacija "plaše" uglavnom oni kojima inače takve stvari padaju na pamet. Možda grešim, a?
Meni se svideo predlog :)

Tulume, voljeni <3

natnat pre nego što sam otvorila temu, kontam...Evo sad će odmah da graknu malverzacije, malverzacije, hvatajte lopova. I ajd, eto ja to npr. hoću, da vidim kako bih ja to... Znači ovako, kontam ja- odredi se cifra od, lupam sad 100 takvih klikova. Prvo to ne mora nužno da znači da je to 100 pluseva nego po difoltu će biti manje od broja pluseva, znači već mu smanjuješ mogućnost, dalje osnujem npr.grupu na FB koja bi se bavila isključivo malverzacijama. I onda na mojih 500 prijatelja imam 50 autora s Vukajlije, hajmo curice, hajmo dječaci, svi klikćite na nju. Od njih 50 kliknuće 30, neće više sto posto, imam npr. 50 duplih naloga, ako sa svih 50 delujem par puta na svoju definiciju ja već upadam u oči modu, dobijam ban i odlazim neslavno. I sve to odradim ili ne odradim a nemam pojma jer mi nije vidljivo koliko dosad imam ili nemam takvih klikova. I evo neka svakog drugog častim lajkom za taj jedan jebeni klik ako definicija nije kvalitetna tj.ako je potpuno besmislena dođe Luli i kaže Ma dajte ljudi, nemojte me zavitlavati i ajd zdravo.
Nemoguće su malverzacije, kajzen bi dobio ipak više klikova a na tom zarađuje kako sam skontala tj.to mu je u interesu, da nešto ljudi non-stop klikću, definicije se više čitaju, težište sajta se vraća definicijama, narod zadovoljan, ima utisak da o nečemu odlučuje iako će ta, eventualna def.biti jedna između deset ostalih koje kao i dosad bira isključivo mod. Koji bi npr. ovom prilikom izbegao momentalnu blamažu oko ove def.na naslovnoj koja je poznat Šekspirov citat, baš onako poznat, a dobili smo da ga je pisao i sročio autor s Vukajlije.

I onda na mojih 500 prijatelja imam 50 autora s Vukajlije, hajmo curice, hajmo dječaci, svi klikćite na nju. Od njih 50 kliknuće 30, neće više sto posto, imam npr. 50 duplih naloga, ako sa svih 50 delujem par puta na svoju definiciju ja već upadam u oči modu, dobijam ban i odlazim neslavno

Meni eto uopšte ne ide u glavu da nekome ovakve stvari mogu da padnu na pamet!
Ja bre živim dalje od one aždaje...iza sto planina i sedamdeset pet gora...

Možda sam konzervativan, al trenutni sistem biranja definicija je sasvim dobar. :) Ovo bi moglo da bude samo kao dodatna opcija za moderatore u fazonu "današnje definicije sa najviše predloga za naslovnu stranu", ali nikako da postoji neki automatski odabir posle x klikova.

ali nikako da postoji neki automatski odabir posle x klikova.

Управо.
Ја сам још раније предложио

Одређени број најбоље пласираних аутора (можда и аутора са најбољим просеком, штазнам) 1000, 2000 да има опцију "предложи за одабране". Малверзације су неизбежне, јебига. Опет, ово би био само начин привлачења пажње модовима на дефку, не гаранција бирања, тако да САМО модови имају могућност да виде предложене тог дана.

Ovo bi moglo da bude samo kao dodatna opcija za moderatore u fazonu "današnje definicije sa najviše predloga za naslovnu stranu", ali nikako da postoji neki automatski odabir posle x klikova.

E to je dobro, pa onda oni odluče da li će odabrati, eventualno provere da nije slučajno bilo nekih malverzacija i to je to.

Ovo bi moglo da bude samo kao dodatna opcija za moderatore u fazonu "današnje definicije sa najviše predloga za naslovnu stranu", ali nikako da postoji neki automatski odabir posle x klikova.

Pa dobro jutro džezeri!