Prijava

Koji su najkorisniji programi koje imate?
Ne moraju da budu freeware :)

Za mene su to Songr, mnogo kul program za skidanje i slušanje muzike.
I Revo Uninstaller, odličan program za uklanjanje programa iz kompijutera, plus ima još neke kul funkcije. Prva stvar koju instaliram na nov komp.

Meni subtitl workšop i nado se da će mi koristan biti i systran dok nisam skonto da nema srpski pač :)

Google Chrome. Ima Internet na njega, ima sve.

AutoCAD 2007 jer pošteđuje mukotrpnog fizičkog posla.

CCleaner, зна да ослободи више од ГБ од кеша интернет претраживача,
Pidgin, за дописивање на више различитих мрежа истовремено
... ...

Da li neko zna neki program koji daje serijske brojeve za neki drugi program?

Haha koje pitanje. Za koji program ti serial key treba ?

Bio sam nejasan,za nod32 mi treba.Nađem ja serial,ali potraje par dana,pa moram svakih par dana da tražim.Moje pitanje je u stvari bilo da li postoji mogućnost nalaženja nekog serial-a koji će potrajati malo duže?

Za mene su to Songr, mnogo kul program za skidanje i slušanje muzike.

Spasio si me. :)

Da li neko zna neki program koji daje serijske brojeve za neki drugi program?

guglaj na netu generator za taj i taj program.....Nasao sam npr key generator za vecinu EA games pa ortak resio problem u igraonici sa istim serijskim brojevima...nema vise mis mech

Aham. Saće pvt, nemaš problem.

EDIT: Za Kovača.

ja bi za ljubitlje animacije i klipova preporucio "vegas pro" radio sam ranije svakakve tripove i mnogo je dobar evo jednog ortakovog extra trip-a

http://www.youtube.com/watch?v=tV5-HuSEj78

Youtube Downloader and Converter.

http://ninite.com/
Instalira sve poznatije programe odjednom. Dobro za posle formatiranja.

foobar2000
za muzku.

dbpoweramp ili bonkenc za konvertovanje muzke.

kmplayer za video formate

mp3tag za tagovanje sjebanih pesama i albuma

paint.net i gimp za obradu slika

dup detector za otkrivanje slika koje su duplikati

jdownloader za skidanje preko rapidshara, megauploada i ostalih uan-klik hostera

irfanview za pregled slika

freelang recnici

superantispyware i malwaebytes' anti-malware

(revo uninstaler i ccleaner su isto korisni programi)

mp3tag FTW

ako pričamo o KORISNIM programima, taj mi je pomogao više no bilo šta drugo.

i, šta znam, photoshop svakako, alcohol.. mada da ne krenem tako da navodim winrar, notepad. e da, tuneup utilites, fan since version 2009

edit:
džej jebeni daunlouder, daaaaaaa! ništa bez njega

CCleaner
BitDefender(antivirus i ostalo)
DaemonTools
Photoshop CS5
Google Chrome
Skype ( mada mi ga je pun kurac )
BB Flash Back PRO - znaci keva program za snimanje ovako desktopa, snimis klip i editujes ga sa par minuta, preporucujem ga.
BitTorrent - sve downloadove preko njega, ne cenim rapidshare i to, ne valjaju, torrent keva.
Teamviewer za zajebanciju sa ortakom, udjem ja njemu na komp, on meni, pricamo ovo ono, svasta.
Google Earth
WinRAR ali izludim kad mi istekne licenca.
i Syntesia - mnogo kul program, znaci otvara sve .mid fajlove i prikaze ti kako da odsviras to, plus mozes da menjas instrumente i sve, preporucujem svima koji oce da nauce neku pesmu da sviraju.
--------
Procitao sam ove postove iznad i stv ne znam da li vam trebaju svi ti programi, sve se to moze sa default programima iz windowsa.

Naravno koristim http://www.midomi.com/ za detektovanje muzike, nije program ali eto da ga pomenem.
Znaci veoma koristan ako ne znate koju muziku slusate, samo snimi 10 sekundi pesme i detektuje.