Prijava

:чека стефана костића да да листу 10 најпопуларнијих дефиниција:

Uzdržana.
Kada smo kod dugmeta "Poređaj po popularnosti" bilo bi dobro da se uvede za omiljene defke i postere. Šta mislite o ovom predlogu?

Pitao sam kaizena već ovo na ktitor podforumu. Rekao je da neće ovo da uvodi jer bi došlo do popularizovanja defki koje su već na vrhu, a to je loše.

Pitao sam kaizena već ovo na ktitor podforumu. Rekao je da neće ovo da uvodi jer bi došlo do popularizovanja defki koje su već na vrhu, a to je loše.

Pa dobro je i rekao.

Ем сте лењи да погледате ван оквира одабраних, ем треба још казан да вам ређа шта да читате. Багро црногорска, мрште у Никшић!

Šta mene sprečava da pomoću kalendara pretražujem najpopularnije definicije za određeni datum, naročito iz perioda kada su, prema opštem mišljenju, definicije bile bolje. Uzgred, dobar skor ne znači i dobru definiciju, već samo da je marketing dobro odrađen. Dokaz je definicija sa najvećim brojem pluseva, koja, ako se ne varam, ima i ubedljivo najveći broj minusa. Postoji nekoliko opcija za pretragu, tražite one teme koje su vama zanimljive i gde očekujete da ćete pročitati ono što vam se dopada.

Zasto si se napio Kaizene pa si svog kuma koji te je inace castio stavio na prvo mjesto umjesto straje?