Omiljena istorijska ličnost

  1. Koliko ih imate omiljenih?

  2. Jebiga, vel'ka je istorija, ne mos' svih da se setis odma'.

  3. @Warner von Latinsche
    Bolje Ce nego Mengele i Stepinac.

  4. Mitridat IV i Leonida

  5. Meni je najjači lik što je smislio spojnicu ( vodoinstalacije).

    Mnogi život je spasila, mnoge živote olakšava. A vi uglavnom navodite neke ubice i uzročnike tragedija.

  6. A vi uglavnom navodite neke ubice i uzročnike tragedija.

    Ne potcenjuj ratove, da nije njih sad bi nas bilo 20 milijardi i crkavali bi od gladi usred pustinje. Moram da priznam da je majka priroda mnogo elegantno rešila problem regulacije brojnosti vrste koja se brzo množi a poseduje potencijal da nema prirodne neprijatelje - načinila nas je alavim i agresivnim.

  7. Pametno zbori ovaj grujan.

  8. Ne potcenjuj ratove, da nije njih sad bi nas bilo 20 milijardi i crkavali bi od gladi usred pustinje. Moram da priznam da je majka priroda mnogo elegantno rešila problem regulacije brojnosti vrste koja se brzo množi a poseduje potencijal da nema prirodne neprijatelje - načinila nas je alavim i agresivnim

    Ne potcjenjujem, ali to sve nije neki razlog da mi mnogo kul baje budu likovi koji ladeći muda u magarećem mlijeku i da svoje lične interese osvajaju tuđim životima.

    To može lako biti funkcija rata, ali to ga ne čini ni malo lijepim.

  9. Nešto nisam primetio da je crni grujan rekao da je rat lep, kizo. Rekao je samo da ima svoju svrhu, kao što si i ti rekao.

    A za diktatore...Znaš onu pinočeovu-nisam ja diktator, samo imam mrgodnu facu. A i većina njih u nekom periodu je bila obožavana od strane istog tog naroda koji su tlačili. Jedini zaključak koji se može izvući iz toga je da je narod stoka koja traži da bude gažena.

  10. MILOŠ OBILIĆ

    Zajebavam se. Bruce Lee i Tesla.

  11. To što ima svrhu uopšte ga ne opravdava, to jest ne opravdava one koji ga izazivaju. Ni malo. To sam htjeo reći. ali odraz mi je bio loš. A diktatore je teško ne obožavati, stvore ljudi atmosferu boli glava.

  12. uopšte ga ne opravdava, to jest ne opravdava one koji ga izazivaju

    Ono...Ko je uopšte pokušao da ga opravda?

    A diktatore je teško ne obožavati

    Ljucka priroda. Čitao si možda o onom eksperimentu sa dimom i smirenošću učesnika, kada subjekt ne reaguje ako ni drugi ljudi ne reaguju na opasnost. To ti je ta srednjeputaška odlika ljuCkoga mentaliteta, kud svi Turci...

  13. E do jaja tema , na vidoh ovo ranije! Moja omiljena istoriska licnost je Adolf Hitler! Covek je bio genije, jebeni genije! Najveci um dvadesetog veka, ako ne i za vazda! Sta je taj covek postigao i dokle je stigao samo pomocu svojih reci i svog uma !!

  14. Ono...Ko je uopšte pokušao da ga opravda?

    dobro, onda sam ja tu nešto pogrešno.

    Uglavnom, žao mi lika što je izmislio spojnicu.

  15. E do jaja tema , na vidoh ovo ranije! Moja omiljena istoriska licnost je Adolf Hitler! Covek je bio genije, jebeni genije! Najveci um dvadesetog veka, ako ne i za vazda! Sta je taj covek postigao i dokle je stigao samo pomocu svojih reci i svog uma !!

    Шта? И на основу чега је био геније?

  16. Хитлер је био најелоквентнији ли икада и ништа више, који је јебавао поводњиве. Како неко може да буде нормалан ко плаћа научнике да докажу да Јевреј није човек, тј. да га треба убити. Само је покушао да реши комплексе из детињства, тако што ће све да их побије.

  17. Na osnovu svega! Covek je nenadjebiv. Sto vise citam i saznajem o njemu sve me vise facinira! Prvo nacin na koji je stigao do vrha drzave. Onda nacin na koji je jebavao mame svima redom. Onda one njegove taktije, pa oruzje koje je proivodio , zgrade koje je projektovao. O govorima koje je drzao i da ne govorim. Englezima je trebalo tri sata i dvadeset brodova da potope Bizmarka! Vojni brod koji je on projektovao. Pa onda aerodrom! Ma, za mene je covek genije! Al to je moje misljenje, svako ima pravo da se ne slaze sa tim!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.