Prijava

Radi malo zabave otvaram ovu temu, dakle svako ko želi da ''sazna'' šta će mu se desiti kroz koju godinu, neka ostavi sledeće podatke o sebi. Cena usluge je jedan plus meni.

- Ime (ako hoćeš)
- Pol (obavezno).
- Datum rođenja.
- Status veze.
- Zapošljen/a.
- I šta vas konkretno zanima. Posao, zdravlje, ljubav, deca, ma sve što hoćete pogađam, 70-100 %...

P.S. Striktno mi se obraćajte sa Vidovito Oko!

Радојко
мушки
04.08.1954.
безвезе
запошљен.
мене занима да ми ви мене кажете оће ли моја крмача да опраси штогод ове године?

Oh, tridesetpostotno nepogrešivo Vidovio Oko, uslišite mi želju i odgovorite na pitanje koje me odavno muči.

- Siniša
- muški
- 28.05.1983
- singl
- da
- zanima me koliko će još otprilike jetra da mi izdrži ako nastavim da pijem sadašnjim tempom

Unapred hvala

@Tandrcak

Dragi moj Radojko, tvoja krmača neće ništa obrasiti ove godine, jer je umrla pre nekih sat vremena, proveri u ranilu. Mada nemoj da se brineš za nju, jer ni ti nećeš dočekati sutra. Koštaće te jedan plus, nadam se da si ga dao u suprotnom, deca da ti ne rađaju.

Пу јебем ти крс крвави. Еве ти плус тамо.

O Vidovito Oče, preklinjem vas da mi razjasnite misterije mog mizernog života!

- Filip
- Mužjak
- 07.09.1994.
- Vezan
- Zaškolen
- Zanima me da l da idem da branim Kosovo ili Libiju?

Poštovano Vidovito Oko a.k.a. blend - a - aruša,

Šta sam samo u svoje vreme pičke navat'o na svoju prozorljivost iliti ekstrasenzornu percepciju, ni broja im se ne zna ...

U vezi moje budućnosti me ništa konkretno ne zanima, samo sam 'teo da vam poželim puno uspjeha u radu sa vašom novom agencijom.

Siincerely yours (znam i engleski ko Pantela)

Ujka Sima a.k.a. Ljubiša Trgovčević, ekstrasens i beli mag ...

@crnigrujan

Siniša, crno ti se piše tvoja jetra nije izdržala, da bi skinuo prokletstvo '' Jetrena pašteta'' moraš poslušati 100 puta pesmu od Baje Knindže '' Duni vjetre malo preko jetre''! I nek ti mati ukuva čaj od tatule, pij to 10 dana ranom zorom i predveče. Ozdravićeš, samo ako si mi dao plus. U suprotnom ništa ti neće pomoći!

-Marko
-muški
-04.06
-student
-neoženjen
- Vidovito Oko, zanima me dal ću da umrem od neke bolesti i ako hoću, od koje, ako može da se zna
dao sam plus

@turtleboy

Filipe, misterija tvog žvota ne leži ni u Kosovu ni u Libiji, predlažem ti da postaneš golman, obavezno nosi na dresu broj 13 i pre svake utakmice pljuni sudiju u lice. Nadam se da će mizernost poći... Ako nisi dao plus, da bog da ti Libija bila u kući!

@Ujka Sima

- Hvala Ujače, ali ipak ti daj plus da te ne tera loša sreća.

Naravno da sam dao plus. Da li imam veće šanse da se otarasim te jetrene paštete ako sam ga dao na definiciju "Gavrilović"?

@MajstorBob7

Ooo Markane moj lepi Markane. Umrećeš od teške boljke, srdoboljke i to uskoro, na tebe je bačena kletva ''Neženja''. Jedino te može spasti da se oženiš, to ćeš uraditi najbolje ako neđeš devojku. Ako nisi dao plus, ne naš'o pičke ni u štali!

@crnigrujan

- Ne valja, moraš na poslednju napisanu, inače ništa.

- Nemanja
- Muski
-26.7.1995.
- Veze bez
- Posla bez.
- Posao, zdravlje, ljubav, deca,kad ce bre nesto da se desi??

@Hujo Smrad

Nemanja, da te ne lažem, stanje je loše, to vidiš i ti sam. Što se tiče zdravlja, moraš otići kod lekara da proveriš, posao moraš da tražiš, decu nemaš. Ubrzo će se nešto desiti, samo ne znam šta, jedino što ti mogu reći kad se bude desilo saznaćeš. Nadam se da si zadovoljan kako sam ti pogađao, svejedno plus ako ne daš, deca da ti gola idu ulicom!

Ситомир
мушки
29. фебруар 1986
ожењен
имам посао
Да ли ћу да докторирам до краја 2013, да ли ћу коначо добити ћерку после два сина, да ли ћу ићи следеће године на море и да кад ћу да уђем у првих петсто на Вукајлији?
Већ сам платио услугу прорицања!

@madafaka sit

Dragi moj Sitomire, kao što ti ime kaže usitnio si nešto ovih meseci. Što se tiče doktorata ne brini se nećeš još dugo, ćerku ćeš dobiti tek 2029, more sledeće godine nećeš videti ni na televiziji jer će ti isključiti struju, a u prvih petsto ulaziš uskoro, mogu ti garantovati da ćeš pre ući u prvih petsto, nego dobiti ćerku. Hvala i drugi put, da te ne kunem jer si platio, sad sam proverio.

Ситомир
мушки
29. фебруар 1986
ожењен
имам посао
Што ће ми искључити струју?
Што нећу да добијем ћерку до 2029?

O Sitomire, prvo daj plus pa da ti odgovorim na to. Što se kaže, ubacite žeton.