Prijava

Vi što ste lizali pičku ste zapravo lizali kurac. Gay af

fazon otvorim temu koja se zove "vjera" i vidim samo

Vi što ste lizali pičku ste zapravo lizali kurac.

na čitavoj stranici, bez koteksta.

vukajlija.

e moj šmokljo, kad bi ti probao tu vrstu kurca, ne bi tako pričo.

Samo šmekerice znaju, jel tako mesni? ,)

Ejduse hoćeš li ti da probaš moj nezakržljali klitoris?

Verska hipoteza koju zastupam jeste da nakon ZNANJA o velikom prasku, VERUJEM da se covek razvio i uzdigo od majmuna tako sto su primati poceli da se mnogo dobijaju psilocibama, bunikama i ostalim drogama i skontali sta je potrebno za divelopment. Sasvim legitimna hipoteza isto kao i pravoslavlje ili koja druga rasprostranjena veroispovest, ne vidim problem

Nisam mislio da cu ovo ikad reci ali slazem se dosta sa melkorom, sa smokljom gotovo u potpunosti. Vera ne treba da bude big deal. Ne mogu za sebe reci da sam ateista niti deista. Religije su zamene za "napraviti od coveka poslusnog gradjanina" , sa prividom ekvivalentne razmene sa "biti kao ok lik i patiti kroz zemaljski zivot za bomba tretman posle smrti zivot". I sad ce neko reci religija i vera razlicite stvari. Pa bas i nisu, jer religije bez vere nema, a svi volimo kao da pripadamo negde i necemu, pa i kroz to verovanje nekom sistemu koji nam se cini prihvatljivim.

Ako nije big deal, ne moze da skodi verovati u nesto, na kraju krajeva meni je gotivan sam taj element spiritualnosti u ljudima, imati kao neki osecaj za nesto vanjski

Vi što ste lizali pičku ste zapravo lizali kurac. Gay af

Da stvar bude još gora, lizali smo zakržljali kurac koji su dirali drugi kurčevi.

na kraju krajeva meni je gotivan sam taj element spiritualnosti u ljudima

Ovo si lijepo rekao, sama spiritualnost je dovoljna.

I to da vjeruješ da nešto postoji, pisale se knjige o tome (sveta pisma) i masa ljudi bespogovorno vjeruje u to.

Ono odeš u bogomolju bilo koju i vidiš masu ljudi koji se mole nečemu istinski, vjeruju, očekuju, nadaju se nečemu od nečega čemu ne mogu da posvjedoče ali je dovoljno jako u njima da odvoje svoje vrijeme za to. Iz ugla ateiste to djeluje debilno i infantilno vjerujem ali meni je uvijek bilo u najmanju ruku fascinantno

fazon otvorim temu koja se zove "vjera" i vidim samo
Vi što ste lizali pičku ste zapravo lizali kurac.
na čitavoj stranici, bez konteksta.

Суседна тема је "Добре пичке v2.0", људи пођу тамо, грешком кликну овде, а не примете. Нема везе, важно је да се пише.

"Постујем, дакле постојим." Ко је то рекао?

Kevin Kostner u filmu D Postmen.

Majčin kiropraktičar - Kevin Kostner

Jedno mi je fascinantnije od svega ostalog - najglasniji i najžučniji protivnici mogućnosti da na svetu postoji grupa moćnih i zajebanih gradjana koji manipulišu čovečanstvom, su isti ljudi koji najzdušnije tvrde da je religija izmišljena kako bi se manipulisalo čovečanstvom.

Odnosno zapazio si da isti ljudi veruju u bradatog ciku na nebu i u ostale teorije zavere? I ja, lol

Auh, ovo je bolelo.

Gambi ne moraš biti hotul umsto hotula, samo iz razloga što je ovaj odsutan.

https://www.kupindo.com/Medicinske-nauke/51503649_Proizvodnja-ludila-Thomas-S-Szasz-nekoriscena-stanje-5- Zato ova knjiga ne prestaje da bude genijalna, ni nakon toliko vremena - ukratko, govori o tome kako su moćni ljudi iz crkve, kada je ova počela da gubi moć i uticaj u odnosu na nauku - jednostavno prešli u psihologiju i, umesto da spaljuju veštice na lomači, počeli da zaključavaju ludake u mentalne institucije. Politika, medicina, religija...Ideš tamo gde je moć. Što je Marfi krajnje lucidno primetio u svom zakoniku - kada vidiš gomilu ljudi koja ne zna gde ide, stani na čelo. Ili još bolje postavi na čelo nekakvog izaslanika, da posle ne bi upirali prstom u tebe. Ako si nevidljiv - tim bolje, no ako i ne znaju za tebe, još i najbolje.

Odnosno zapazio si da isti ljudi veruju u bradatog ciku na nebu i u ostale teorije zavere? I ja, lol

Hahaha sačekao te gamby na ćošku melk