Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Signed.
    80 ljudi iza mene.

  2. Prijava
    9 zamlata iza mene.

  3. Pošto sam se prijavio sinoć kod Črče, da napišem ovde da me 14 ljudi prati.

  4. kud svi, tu i mali jomu lololož
    aj, 89 izgubljenih duša.

  5. Opa, gledajući autore u kvalifikacijama predviđam da će biti dobro. Svakako ću ispratiti i kvalifikacije.

  6. Oće i sos da se takmiči. On sad roka neku pizzu pa ne more da piše.
    36 nindži ga prate.

  7. Ja se prijavljujem. 16 pratilaca.

    EDIT: Ima šanse da se u kvalifikacijama opet susretnem sa svojim nemesisom iz prvog kupa, g.dinom šta_htjedoh_reći koji me je prošli put dobio u najgušćem susretu, odnevši pobedu sa jednim plusom više od mene.

  8. Raspoložen sam da učestvujem i sa samo pet pratilaca, hendikep u meču samo diže adrenalin.

  9. Ajd' ondak i ja. 5 pratilaca

  10. I ja bi' da se okusam... 13 pratilaca...

  11. ima da se popune sva mjesta jos danas vidim ja.... samo prcaj :)

  12. Квалификација на нивоу, биће интересантно, пратићу.

  13. Пријављујем се са својих скромних 19 пратилаца.

  14. Ja, 34 vernih pratioca.

  15. Pribeležite i mene!
    10 pratilaca

  16. Daj nek se prijave i neke ribe, kaki je ovo sosidž fest bre.
    ---
    UBR ulažem 100 kinti da kvalifikacije prolaze zna murinjo, maggot i šekoslav.

  17. Prijavljujem se za kvalifikacije sa 36 pratioca.

  18. UBR ulažem 100 kinti da kvalifikacije prolaze zna murinjo, maggot i šekoslav.

    Ako ne nalete na mene :zli smeh:

  19. Kvalifikacije će bit' zajebanije od kupa hahah

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.