Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Pa ajd i ja bih se priajvio. 32

  2. Aj ko je dokon neka otvori temu sa opkladama? :)

  3. haha Hujo, dobro bi onomad.. Ak' se sretnemo jopet, biće looodilo..

  4. Prijavljujem se za kvalifikacije.

    PM EDIT: Imam i osam nesrećnika iza sebe.

  5. Ljudi, samo provjerite da li su svi članovi koji su direktno plasirani, odnosno nosioci, bili skoro aktivni.
    JA NAVIJAM!!8
    Moj minus neće oklijevati.

  6. оо, весело. ето, ја тек сад стигох за комп, цео дан сам зујао по факсу.
    у тренутку пријаве (а и сад, јебемуматер) било је 36 пратиоца. што ме, како видим за сад, ставља у горњи део жреба за квалификације, што опет и није тако лоше... шомара, чувај се!!21

    едит: пеки, пријавио се ја код чрче синоћ, немој да ме пишеш двапут, нема потребе, свеједно ћу да победим. лооолололо

  7. Хаха ,шта , сад и пратиоци имају неку улогу у жребу?

  8. Ljudi, samo provjerite da li su svi članovi koji su direktno plasirani, odnosno nosioci, bili skoro aktivni.

    Nosioci su dobili pozivnice na koje su svi odgovorili, što znači da su bili aktivni u poslednjih 48 sati i da prihvataju učešće.

  9. тако би требало, лаки, они ти дођу као неки бодови приликом извлачења противника. ја верујем да ће да поделе (пеки и чрчила) квалификанте на два "шешира", на основу пратиоца, и да ће да извлаче парове... али да сачекамо да они објасне, можда и нисам у праву.

  10. Nosioci su dobili pozivnice na koje su svi odgovorili, što znači da su bili aktivni u poslednjih 48 sati i da prihvataju učešće.

    http://vukajlija.com/recnik/autori/15579

  11. Ako ima jos prijava za kvalifikacije, de da se i ja prijavim, 0 pratilaca(nemojte samo reci da mi fali jos jeda ŠV obrazac)

  12. Дуб матиро , Пеки неверуе а Лаки кома!

  13. Даб васвинкао!

  14. Da, pa? Ja kontaktirala facu. O'š transkript s fejsa i iz mtsa?
    Svi su odgovorili na pozivnice, ne treba da vam crtamo to.

  15. Ne moraš da budeš tako napadna. Samo sam htio da pomognem.

  16. Ne dube, samo si hteo da budeš bezobrazan jer sam ti na četu rekla da mi se ne obraćaš.
    Niko nije blesav da pomisli da smo okačili imena reda radi a da nismo proverili sa članovima.
    Onda bi mogli euglenu isto da stavimo na spisak, ju vidi nije aktivna...
    Sad ću pobrisati spem.

  17. Mozda se ovako i radi ali bi imo i ja jedan prijedlog da ne bude malverzacija, da se tema definicije salje u PVT i termin objavljivanja defke tako da niko ne zna koja je kom autoru tema, jer neko npr. ne gotivi kostica i ako vidi taj naslov da joj da minus iako je za plusa.

  18. Slažem se sa ovim, to nije puno posla a doprinosi fer takmičenju.

  19. Mi objavimo linkove definicija za glasanje ali ne i imena autora.
    Termin mora da se zna jer ljudi prate kup i hoće da glasaju za te definicije.
    Kada ti okačimo dve definiije od jednog takmičarskog para i npr u isto vreme i dve od drugog. Otkud ćeš znati od te četiri linkovane na temi koja je kostićeva? :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.