Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Хм... Не знам како ово да ти кажем... Проверио сам опет списак, и погрешно сам избројао. Попуњена сва места. Ишло ми набрајање:

    47
    48
    47
    48
    49
    ...

    Попуњено је, оно. Хебиџа стварно...

  2. Hahaha, opet sam fejlovo, pa se ni za kvalifikacije nisam prijavio lololo.

    Dobro, sledeći put ulazim sigurno. xD

  3. Значи две победе више морам да имам у путу ка пехару.......

  4. Znači 2 kola, oukej. :)

  5. znaci 2 kola, pa dobro sine, 2 kola znaci, mislim 2 kola... a kad ce to?

  6. 2 kola, najs. :zagreva se:

  7. znaci 2 kola, pa dobro sine, 2 kola znaci, mislim 2 kola... a kad ce to?

    Najverovatnije prvog.

  8. Peki jedno pitanje : moze li svoje mesto da se ustupi drugom potencijalnom kvalifikantu? Pitam u slucaju da odem na sluzbeni put i ne bih da zauzimam mesto ako necu biti u mogucnosti da pisem...to mi je danas najavljeno, pa eto...nadam se da ne pravim veliki prbl;)

  9. Peki, jedan predlog: Prihvati 3, 4 prijave preko da budu izmene, ako neko bude imao neki neodložan posao, obavezu...

  10. Peki, jedan predlog: Prihvati 3, 4 prijave preko da budu izmene, ako neko bude imao neki neodložan posao, obavezu...

    Odlična ideja

  11. cekamo raspored kvalifikacija!!!!

  12. ::pruža prazan tanjir i pridružuje se čekanju::

  13. Barakudo, oš da budeš moja zamjena ukoliko ja ne budem moga' da se pojavim prvog oktobra (a sve su indikacije da neću) al' pod jednim uslovom - da se časno boriš i da časno osvojiš kup?

  14. baracudo i ja htedoh da tebi bas ustupim mesto ako odem na put, al skocko me pretece:D

    :ceka Pekija dustane i dodgovori na pitanje:

  15. :ne ustupa mesto nikome:

  16. :jede punjenu papriku:

  17. Banini sez:

    baracudo i ja htedoh da tebi bas ustupim mesto ako odem na put, al skocko me pretece:D

    Pa dobro. Ako skočko bude mogao da učestvuje, a ti ne budeš mogao, onda ću da uzmem tvoje mesto. Je l' tako okej? :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.