Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Kako ima da razdevičim nekog...

  2. jao pranče ako budeš sa mnom u grupi...

  3. Maggot
    :jede punjenu papriku:

    takođe

  4. atomsfera je napeta ko bradavice moldavske radodajke kad prvi put dozivi anal penetrejsn

  5. :намешта нишанске справе:

  6. Jesu počele kvalifikacije ili je glupost istoimenih definicija samo koincidencija?

  7. Kada počinju kvalifikejšns?

  8. Jesu počele kvalifikacije ili je glupost istoimenih definicija samo koincidencija?

    ako su naslovi definicija "admini popusite mi kurac" onda to nema veze sa kupom

  9. Jebeš kup, kvale će bit kasapljenje, vidim već. Kvale od prvog neki dan...

  10. Kvale će biti brutala. I mi koji prođemo kroz kvale će mo biti uigraniji. :)

  11. danas ili sutra ce izaci rezultati zreba, tako je barem peki rekao. a kvalifikacije ce biti jebenije od samog kupa definitivno

  12. Ja rekoh već, stotu defku čuvam za kvale.. Il' ima da puknem il' ima da zasijam ololo

  13. ja kontam da ce kup da osvoji neko od ovih sto se kvalifikuju.

    peki brate izvini sto spemujemo

  14. Maggot
    ja kontam da ce kup da osvoji neko od ovih sto se kvalifikuju.

    Reče čovek koji se kvalifikuje :D

    Aj ne prdite više! Biće jebeno, ostavite opklade profesionalcima...

    Maggot
    a kvalifikacije ce biti jebenije od samog kupa definitivno

    Po čemu si to zaključio?

    Filozоf
    Kvale će biti brutala. I mi koji prođemo kroz kvale će mo biti uigraniji. :)

    Ovo sam rekao i ja kad sam video ko se prijavljuje!

  15. messalina
    Jesu počele kvalifikacije ili je glupost istoimenih definicija samo koincidencija?

    PWNED!!!

  16. ocu svoju paradu, gde cu konacno clanovima ovog sajta da stavim do znanja da sam ZENSKO! Mislim da bi nik Banini za muskarca bio mnogo gej, stoga ljudi...ono...kao... :D

    no problem Baracudo, ako skocko ostaje a ja palim imaj me u vidu, preko pevetea ti javljam;)

  17. Жао ми је што не учествујем, али јебига, желим срећу свима,.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.