Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Dejs!
    Po čemu si to zaključio?

    zato sto ste VI iz kupa mnogo izvikani i dobili ste pozlacene pozivnice u roze kovertama, dok smo MI iz kvalifikacija spremni da prodjemo kroz blato i trnje i da prolijemo krv (tudju) da bi dosli u kup i tamo isprasili vase burzujske guzice! fakjea, prozivke su pola cari kupa.

  2. Sede ti ćeš na Sosa, ja na Lakija i ispušili smo obojica, šuti samo lolo :D

  3. neka treca odabrana i too :D

    ime protivnika je nebitno, mnogo sam nalozen!

  4. Nešto jebem, ha? lolo
    To volim čuti!

  5. Imam vere u vas dvojicu. Ne predajte se.

    Kad će taj raspored, da znam koga ću prvog da rastavim na fundamentalne čestice.

  6. Dajte meni Sedplasa da ga od srca razbijem lolo

  7. шта сте се попалили толико, ви сте заборавили да у квалификацијама учествујемо и колфилд, шомара и ја? и локси, дабоме. деремо бре живу кожу с' буље, оллоолол

  8. zato sto ste VI iz kupa mnogo izvikani i dobili ste pozlacene pozivnice u roze kovertama, dok smo MI iz kvalifikacija spremni da prodjemo kroz blato i trnje i da prolijemo krv (tudju) da bi dosli u kup i tamo isprasili vase burzujske guzice! fakjea, prozivke su pola cari kupa.

    Група новајлија можда да, али погледај остала имена... Немате право да кажете да су квале јаче од купа, иако су реално прејаке...

    Да нисам добио ту розЕ коФерту играо бих са вама...

    Имате предност што улазите загрејани, али чекамо вас :Д

  9. :na mene su svi zaboravili, to sam i hteo:

  10. Група новајлија можда да, али погледај остала имена... Немате право да кажете да су квале јаче од купа, иако су реално прејаке...

    Да нисам добио ту розЕ коФерту играо бих са вама...

    Имате предност што улазите загрејани, али чекамо вас :Д

    Dejse, što bi voleo da se sastanemo u kupu, prštalo bi. :)

  11. pekiiiiii oce li to?

  12. Filozofe mi smo već rezervisali finale :D

  13. Жреб је сутра увече, вероватно. Или прекосутра. Не журите, само полако. :)

  14. Slobodno može lok na temu do žreba.

  15. Filozofe mi smo već rezervisali finale :D

    Samo vi sanjajte. :)

  16. Ne sanjam ja ništa lolo

  17. Loksi
    Filozofe mi smo već rezervisali finale :D

    Што не значи да неко од нас неће почистити Зофа на путу до истог... :Д

  18. Што не значи да неко од нас неће почистити Зофа на путу до истог... :Д

    Upravo haha.

  19. Ajde bre Peki, mora to više nolajferizma! Aj do večeras!? :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.