Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Знам да је пратилаца, то су ме и прошле године исправљали. :) Слабо памтим неке граматичке ствари...

    Елем, стрпићете се за ово...

  2. Progutali mi post. Elem:

    Ja sam od prijave skupio još pratilaca, jel se uzima u obzir broj prilikom prijave ili novi broj?

  3. A zašto vam je sve to toliko bitno?

  4. Zato što će možda dobiti lakšeg protivnika? :)
    A ako pitaš za kup, jebiga, to na to ne mogu odgovoriti.

  5. Ја 17 пратијоца

  6. Жреб сутра. Не могу да стигнем. Вечерас ћу бар да направим листу и објасним вам како ће бити жребано.

  7. Пожури, Пеки, хоћу да што пре гледам квалификанте како се кољу.

  8. peki nas drka!!! lolo

  9. A šta, to se kao prave parovi sa sličnim brojem pratilaca ili šta?

  10. Састави се листа па се игра по принципу први-задњи, други-предзадњи итд.

    едит: Или можда не. Саће Пеки да каже. лоло

  11. Састави се листа па се игра по принципу први-задњи, други-предзадњи итд.

    Ko liga sampijona!

  12. E, u šampiNJone se razumem.

  13. Не него онај са највише пратилаца ће вероватно добити за противника онога што има мало пратилаца. Нешто као шешири у Лиги шампиона, у први иду најјачи клубови, а Партизан у последњи.

  14. Жреб иде овако:

    Знам да је компликовано, али не може другачије. Алат који користим за то је такав да је ово једини начин.

    Након што се направи листа квалификаната по броју пратилаца, табела се дели на 4 дела. Првих 14, других 14, трећих 14 и четвртих 14 такмичара. Дакле, четри групице.

    Онда узимам првог из прве групе, последњег из друге, првог из треће и последњег из четврте групе. Та четворица ће бити жребани, дакле, добијају се два дуела, и победници дуела играју за пласман на турнир.

    После тога иду 2. из прве, претпоследњи из друге, 2. из треће, и претпоследњи из последње групе.

    Тако све у круг.

    Надам се да схватате, јесте мало компликовано. :))

  15. edit
    lolo omasio sam al svejedno, peki svaka ti dala, cekacemo do sutra, nema veze xD

  16. Jel tebe bre Peki neko plaća za ovo? NIko? Ništa?
    Onda si stvarno car :)))

  17. Натнат, не може другачије, зато што их има 56. Далеко лакше би било за 64. :)

    Онај главни жреб ће бити далеко лакши.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.