Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Znači svakom trebaju dve pobede za plasman?

  2. Ajde Peki makar večeras napiši ko je u kom šeširu lolo

  3. А којим принципом ћете да распоређујете квалификанте у већ постојеће конференције?

  4. industrial
    Znači svakom trebaju dve pobede za plasman?

    Да.

    Млата
    А којим принципом ћете да распоређујете квалификанте у већ постојеће конференције?

    По редоследу. На време ћу то да објасним. :)

  5. E da, a kada ćeš nas da rasporediš po konferencijama? Pod nas mislim na one koji učestvuju a nisu raspoređeni u prvom postu one druge teme. Pošto sam gledao konferencije i već imam predstavu u koju ne bih želeo nikako, u koju bih svakako želeo, a za dve sam indiferentan.

  6. Индустријал, после квалификација. Кад направим комбиновану листу оних који су већ на турниру, и оних који су се квалификовали.

  7. И кад се све то заврши и почне турнир, ми јужњаци ћемо да објашњавамо неке свари. Опааааа!

  8. Zbog ovakvih stvari vukajlija nikad nece da propadne

  9. ja sam se pogubio kad ste poceli da spominjete sesire a kad je peki iznio svoju teoriju totalno sam se pogubio opaaaaaaaaaaaa sesirdzije moje

  10. ЧЕКАМ ВАС НА СЕВЕРУ! ОПАААА

  11. Ako je tako popušite mi kurčinu opaaaaaaaa
    Lolololo, biće krvave kvalifikacije, ja realno ništa od sebe ne očekujem (opaaa).

  12. Много си прост.

  13. И кад се све то заврши и почне турнир, ми јужњаци ћемо да објашњавамо неке свари. Опааааа!

    ОЈСА!
    http://www.youtube.com/watch?v=1YWGuwtsskU&feature=related

  14. Ја сам онда централна-Београд

  15. jedva cekam decembar da pocne kup opaaaaaaaaa

  16. jel ste namazali bulje?

  17. mnogo ozbiljnih autora u ovim kvalifikacijama. peki, daj da namjestimo nesto, da ne izginem mlad.. :)

  18. лепо збори колфилд. нећу да налетим на њега и на шомару. лоолооло
    и што рече неко горе, избаци вечерас макар те шешириће кад завршиш :)

  19. Sever će da vlada!!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.