Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Rade daje polon paketić od kamiona pragnjetine i litra šljive pobedniku, al' samo ako bude časna i poštena pobeda, i ako zna ceo tekst masxine!

  2. СПОНЗОР НЕК БУДЕ СРЕТЕН!!!!!!!!!!

  3. Pantela je sponzor. Jebo vas Rade.

  4. ja ako pobijedim ocu da mi pise pored imena na profilu KACAM RASAN

  5. Ja sam predložila da Pantela pobedniku uručuje zlatnu kopu :D

  6. mislis zlatnu tastaturu?

  7. KAko to tako chrco valjda si ti predlozila da autur tipa Pantela uruci pobjedniku kopu vrste zlatne

  8. Ја сам био у тој јужној ,чак сам и победио у једном дуелу , и они ми овако враћају .... ццц ....

  9. 'ајмо пеки, 'ајмо. остарићемо док одрадиш то... чекамо те к'о Смрт патријарха Павлa :)

  10. aleksandarkg
    'ајмо пеки, 'ајмо. остарићемо док одрадиш то... чекамо те к'о Смрт патријарха Павлa :)

    Дечко, па нисам ти рек'о? Избачен си са турнира опаааааа!

  11. a зекиш ме?
    или ми суптилно кажеш да сам налетео на шомару, јер знаш да њега и не могу и нећу да победим?
    или је пало тако да долазим код тебе у конференцију, па си се усро и одма' ме избацио? ако је то, онда могу да кажем само:
    кацам расан. опаааааааа
    сретен
    едит: или ти је криво што је мени сретен одговорио на певете? а? а?

  12. Зезам те и насео си опаааааа!

  13. Srecno sutra za kvalifikacije... opaaaa!

  14. е ал' што сам се оср'о сад, страшно :)
    него дедер пожури ти са тим жребањем и то, па их изненади, нек' их сачека ујутру чим дођу на вуку и име противника
    (дабоме, њих, пошто је мени свеједно ко ће да ми падне, лоолооло
    само да не налетим одма' на шомару и колфилда, и све кул)

  15. Je l' sade to radiš, Peki?

  16. Људи, јес да сте стекли овде утисак да сам залуђеник за ово, али зар стварно мислите да сам будан у 4 ујутру да радим жреб? :))

  17. Da. Ti nemaš život van Vukajlije, ti si mod. Naravno, uz svo dužno poštovanje EPP hahah :D

  18. Пеки д џем
    Људи, јес да сте стекли овде утисак да сам залуђеник за ово, али зар стварно мислите да сам будан у 4 ујутру да радим жреб? :))

    да.

  19. Koliko je zaokupljen žrebanjem, ne može ni da pogleda odgovore.

  20. управо.
    мада, ко зна, можда је он то одрадио још прекјуче, па се сад само фолира, као, избациће сутра, да не помислимо да је толико опседнут купом.
    опааааааа

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.