Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Nisam povatao, u koju konferenciju idu kvalifikanti?

  2. ČETNICI MAJEVICE - UJEDINITE SE!

    Šteta što nemam bar jednog jaru izbosne, da se cijepimo u svoje divizije.

  3. Zašto ovi južnjaci galame, kada se zna kako su se proveli prošli put?

  4. КАЖИ ИМ АГИЛНИ!

  5. Небитни исток се не курчи, али ће по обичају доминирати. АЛАХУ АКБАР

  6. Samo ću da ih posmatram ;)

  7. Zašto ovi južnjaci galame, kada se zna kako su se proveli prošli put?

    Зна се и зашто смо тако прошли... Јер је Пеки ставио сопствене интересе испред интереса Југа па ме победио у другом колу... Ја да сам њега победио Југ предвођен мноме би освоЈио куп!

  8. L0Le, pogledaj sastav severa. Nije prijatno, je l' da? Nama je sve jedno koga ćete nam isporučiti, kada ste običan jelovnik ;)

  9. Џаба вам састав кад ми имамо Сторму! Сторма вас поједе за доручак све! И она кад вас изеде, ја само улетим и покупим трофеј...

    Иначе, ко је спонзор овогодишњег купа?

  10. ja ne znam na kojoj sam strani svijeta ali mnogo smo jaki!

  11. Sad mi drago što idem preko kvalifikacija, prošli put sam bio na jugu, možda se sad izvučem.

  12. Џаба вам састав кад ми имамо Сторму! Сторма вас поједе за доручак све! И она кад вас изеде, ја само улетим и покупим трофеј..

    Imala srece prosli put sto mi cigani ukrali telefonski kabl pa celo naselje nije imalo telefon i net inace bi u prvom kolu ispala!!

  13. jel ima konferencija Dorčol samo za huju?

  14. Е да, ако квалификације прође неко ко је играо прошли пут, је л' иде у исту конференцију?

  15. Hujo Smrad
    Sad mi drago što idem preko kvalifikacija, prošli put sam bio na jugu, možda se sad izvučem.

    ako prodjes ides u istu konferenciju. tako da ne, nisi se izvukao lolo

  16. jel ima konferencija Dorčol samo za huju?

    Ne daju, bila bi prejaka konkurencija.

    L0Le, to sam i ja pito, al' nema na pekija da da odgovor

    EDIT:U pičku materinu, jebo sam ježa u leđa kad prođem kvalifikacije.

  17. Фала Седпласе на појашњењу :))

  18. Imala srece prosli put sto mi cigani ukrali telefonski kabl pa celo naselje nije imalo telefon i net inace bi u prvom kolu ispala!!

    Meni nestao net prošli put! Ustvari ne, nestalo je struje! Ili je ipak net. U svakom slučaju, cigani su krivi!
    Pa sam morao da molim Pekkija da kači mesto mene. :)

  19. u koju ja picku materinu idem ako prodjem, ja nisam ucestvovao u proslom kupu?

  20. Иначе, ко је спонзор овогодишњег купа?

    Sreten. Ili Rade Lacković.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.