KK Partizan

  1. Kojom madjijom ovaj Heslip u Igokeji završi?
    Grobari ponedeljak 09.03.2015. -prvi radni dan s plejom... Jebote o čemu ćemo sad ponedeljkom da pišemo...

  2. DA CUO SAM DA IMA NEKA VESNA OVDE
    https://pbs.twimg.com/media/B_hcQYUVAAElutX.jpg
    PRICAO MI JE RADULJICA O NJOJ

  3. Gazi nisu valjda sjebana imena na ovom PCF-u?

  4. Nisu, prava imena. Ja vodio Partizan.

  5. MEni jesu, nit imena prava nit grbovi pise i na sajtu da ce pustiti ''neko'' patch ubrzo

  6. Lolo ovaj dao trojku za Nigeriju za pobedu protiv nas 2006 na SPu.

    EDIT:

    Serbia & Montenegro center Darko Milicic poked the ball away from Julius Nwosu and it went in Nigeria's backcourt. Akognon chased it down, brought it up court and buried a tough three-pointer with the shot clock close to expiring to give his team a
    74-66 lead that deflated the opponents.

  7. Inače, sviđa mi se što je rekao da želi da dokaže da može da igra i drugačiji tip košarke(znači ne kinesko divljanje lolo) i da ne mora da uzima po 20 šuteva po utakmici da bi bio efikasan. Ako te reči sporvede u delo dobili smo solidnog pleja.

  8. Кад дебитује Ајфон, јел има неки меч сутра?

  9. Igramo u ponedeljak sa Megom, a on bi trebao da debituje na sledećem meču sa Zadrom(tako pišu po internetima). Mada, možda bi bilo pametno da ga skinu umesto Milutinovića ili Daloa protiv Mege, ovaj prvi ionako sedi celu utkmicu na klupi pa neće biti nikakve razlike.

  10. vidim da diskutuete o heslipu pa da vam kažem ono što znam.
    doveden je da igra za 30k e bez premija, naravno pričam o mjesečnim primanjima.
    frajer je sa sobom dofurao personalnog trenera. informacije dolazi od pomenutog.
    mali grad, ne moš od zla pobjeći.

  11. Ni meni nije jasna ta mađija sa putešestvijem Hejslipa. Ne verujem da Igokea ima toliko jak skauting, niti pare, niti renome, da dovede takvog lika iz Amerike na duže staze. Možda je došao na kaljenje polusezonu pa da se preseli u Humsku, valjda smo pobratimi neki jebemu mater.

  12. More došo je Hejslip da poseti rodbinu (da preciziram dedovinu po babovoj strani) u Trebinju.

  13. Džikić se utovio u kvalitetno krme. Sviđa mi se.

  14. 24:15 kreće ludilo ahahahahah

  15. Voleo bih njega za trenera posle Duleta samo jer ima jednako razvijent intelekt, grobarski inat i zdravorazumski ponos

  16. Meni je on stvarno pregotivna glava, iako sam cigan. Uvek je realan za razliku od nekih svinja sličnih njemu lolo...mada pre tipujem na Miloja da će zameniti Duloa.

  17. Zavisi koji se više utovi, mrtva trka je za sada.

  18. Miloje je viđen kao zamena za Vujoševića u Partizanu.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.