KK Partizan

  1. Додуше мислим да је Џикић много стручнији и искуснији и њега би волија као замену, мада и Милоје ради добар посо са Мегом.

  2. O kakvoj vi zameni pricate, dulo na vrhuncu karijere mlad covek

  3. O kakvoj vi zameni pricate, dulo na vrhuncu karijere mlad covek

    Priča se o zameni za Duleta samo zbog njegovo zdravlja. Veoma je moguće da će se on povući sa mesta trenera (ne znam kad tačno), ali će ostati u klubu na nekoj drugoj funkciji.

  4. Elem ovo je po svemu sudeći poslednja sezona abe

  5. Pritom ne mislim to zbog konkretno ove vesti nego kombinacije vesti vezanih za abu u poslednjih mesec dana

  6. Znaci poslednja sansa da je osvojimo, to je to

  7. штета што сте замрзнути лоооооооооооооооооол

  8. FMP je već jednom osvojio pseto loooooooooool

  9. Hahahaahahahahaha koja fora e

  10. DVE FORE HAHAHAHAHA DRUGU NISAM NI VIDEO HAHAHAHAHA

  11. види како хоће да затрпа на претходну страну, ај да ти помогнемо.

  12. Aj nek mi neko jebeno pojasni ovo oko ne priznavanja ABA lige. Čitam po forumima al nisam baš siguran da sam skontao...

  13. Ma dulo bi i dalje bio donekle ukljucen u treninge i kad bi dobio neku drugu funkciju, po mom misljenju. Covek pravi gibanice od govana...
    Ne znam inace kako bi gasenje ABA lige moglo da utice na nas (FMP i KKP)... jednostavno ne bismo igrali protiv madjara i bugara lololo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.