KK Partizan

  1. Moram da se ne složim sa tobom. Znam da se vi kolege branite, medijii i to, ali opet. :) Murić krade loptu i trči kontru 2 na 1, ne baca Marinkoviću i promašuje polaganje, ovaj kaže sjajna akcija. Ne kontra, AKCIJA. I to sjajna, a završila se promašajem.

    Bilo je i drugih lapsusa, da ne nabrajam sada.

    Ma šta imam koji kurac da branim čoveka kojeg i ne poznajem. Samo sam primetio da postoji i veća dijabola od njega koja blčage veze nema sa komentatrisanjem. Nenormalni Tešanović je na jednoj utakmici Mege tokom prenosa rekao ''koraci ko laki oblaci''. Dijabola klasična.

    EDIT: Ne kapiram Bohorov post.

  2. Nenormalni Tešanović je na jednoj utakmici Mege tokom prenosa rekao ''koraci ko laki oblaci''. Dijabola klasična.

    lololol, ima li ovo neđe na jućjubu?

  3. lololol, ima li ovo neđe na jućjubu?

    Iskreno nemam pojma da li ima na jućjubu. Nisam baž toliko željan da to ponovo čujem.

  4. Ovaj sto je komentarisao je klasican nub, neko ko onoliko velica Muslija i priziva Keselja u reprezentaciju nema pojma o kosarci.

  5. Da, kad je u jednom trenutku izustio za Kešelja, nešto u stilu "jer glupo je nemati jednog takvog rasnog šutera u reprezentaciji" malo je reći da sa stolice pao sam.

  6. Daleko im lepa kuca. To su braca Scepovic kosarkaskog kluba.

    Haha, koliko je ovo tacno, da mi je bilo ovo poredjenje prosle sezone kad su me nervirali svetski, sto netalentom, sto gluposcu.

  7. Mala šala gonzo. Generalno mi nemamo mnogo dobrih komentatora za košarku, Šarenac i Srđan Radojević. Avdić nije naš, ali je i on dobar.

  8. Avdić mi je košarkaški Aca Stojanoić. Davi sa tim ko je na kom koledžu igrao, koliko je poena davao, uhvatio lopti itd. Pa jebem mu lebac u doba interneta ne treba to komentator da mi govori, mogu i sam da proverim ako me zanima. U redu kada je u pitanju stvarno interesantan podatak, a ne ono ''davao je po 6,8 poena, imao 4.3 skoka i 1,2 ukradene lopte''. Jebo to.

  9. Avdic i Sareni su dva koplja ispred svih ostalih, a kad ce vise ovi na SK skontati da je daleko zanimljivije kada 2 komentatora prenose kosarku? osim Srdjana nemaju kvalitetnog komentatora, pa bar nek na taj nacin pokusaju.

  10. a klupe predvoditi Vlada Jovanović i Dragan Todorić, a on će izgledati ovako:

    10 Boris Dalo
    14 Vule Avdalović
    3 Aleksandar Pavlović
    12 Dragan Milosavljević
    5 Veselin Petrović
    7 Dušan Kecman
    22 Andreja Milutinović
    13 Dejan Milojević
    7 Aleksandar Čubrilo
    13 Milan Mačvan
    14 Božo Đumić
    24 Miloš Glišić
    5 Petar Aranitović
    13 Miroslav Radošević
    19 Aleksandar Đorđević

    S druge strane, ‘beli’ tim predvodiće Duško Vujošević i Žarko Stijović:

    4 Milenko Tepić
    5 Nebojša Zorkić
    21 Mihajlo Andrić
    8 Edo Murić
    20 Petar Božić
    4 Vlado Šćepanović
    9 Vanja Marinković
    15 Nenad Čanak
    9 Goran Grbović
    33 Nemanja Bezbradica
    11 Nikola Milutinov
    7 Janis Kuzeloglu
    14 Vladimir Dragutinović
    12 Dejan Tomašević
    2 Džoš Akojon

    Pored njih, najavljeno je da će utakmici prisustvovati i - Predrag Drobnjak, Miloš Vujanić, Slaviša Koprivica, Branko Sinđelić, Miroslav Berić, Zoran Stevanović, Ivo Nakić, Predrag Danilović, Mlađan Šilobad, Miroslav Pecarski, Uroš Tripković, Kosta Perović.

    JEl tacno da nigde nema prenos?

  11. Dule ce da davi ako njegovi budu izgubili.

  12. Pa nije im u interesu da bude prenosa. Možda neko pusti snimak, čuj možda SOS će sigurno, a možda to uradi SK.

  13. Tuko bih arenu ljuto >:(

  14. Оdakle ti to da prenosi Arena? Rekli su da neće biti prenosa.

  15. Napisali oni iz "Ima jedan tim" na fb-u..

  16. Ne veruj svemu što piše na fb-u.

  17. Gonzo pricali smo o tesanovicu vec, nisi bio tu haha

    On ladno za korake ili duplu kaze tehnicka greska pogubim se uvek dje faul nema faula

  18. Tehcnicki ,covek je u pravu jer greska u vodjenju je do tehnike, sto znaci tehnicka greska.
    Sta ako je on u stvari veliki poznavalac a ovi ostali nubare?

    P.S.
    Dobio sam novu kampanju na BEE, pa kome nije tesko, neka klikne na link:

    http://eshp.info/n1n3X11-n8n0z

    Ako vam sadrzaj odgovara vi procitajte, a ako znate nekog kome bi odgovarao vi mu prosledite link.
    Hvala

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.