KK Partizan

  1. L@ki
    ''талентовани француски кошаркаш''

    Nevera

    Momentalni otkaz komentatoru dati.

  2. Šta je sa Milutinovim? Dule ga samo odmara ili neka povreda?

  3. Ovaj komentator nije ni loš, najveći hit je kada Luka Tešanović kreten koji je nekada radio na Pinku komentariše utakmice Mege doduše kada ih prenosi Hepi televizija.

  4. Znas zasto je ABA>Turska? Zato sto sam siguran da Zvezda i Partizan mogu dvocifreno da dobiju Fenerbahce i Efes, dok Buducnost i Cedevita mogu isti ishod da imaju sa Banvitom/Galatom.
    Nego, kako ide utakmica?

  5. Evo ti kurac Miljenoviću.

  6. Znas zasto je ABA>Turska? Zato sto sam siguran da Zvezda i Partizan mogu dvocifreno da dobiju Fenerbahce i Efes, dok Buducnost i Cedevita mogu isti ishod da imaju sa Banvitom/Galatom.

    Jesi li ti malouman ili pokušavaš da troluješ?

  7. Pre cemo mi uzeti oskara nego Dikaprio.. Kako lepo glumimo nenamestene utakmice! Bravo crno beli #oscars2015

  8. MA NAMEŠTENO 100% MEGA FILIJAJA NAŠA TO ZVI ZNAMO

    a ti slobodno možeš da se javiš na ulci

  9. Macvane doktoreeeeee
    http://online.abaliga.com/aba/live.php?id=meg_par

    Koliki je cigo ovaj Keselj, tacno greota ne pobediti ga kad se onako trudi..
    A Musliju za onaj pokusaj sutiranja treba pustiti Bezbradicu na jedno 2,3 minuta, da napravi 5 faulova od toga 3 u glavu

  10. Faggio ja sam looood
    kisla mi glooova
    :D :D :D
    :P :P
    Pustila nas megaaa aaaaaaaa

  11. Faggio ja sam looood
    kisla mi glooova
    :D :D :D
    :P :P

    E, okej onda, to poštujem.

  12. cista namestaljka jadni ste

  13. Прво немој да лажеш ту, разумеш? Лажовчино једна, сад те искључујем, разумеш? Магарче један, разумеш? Идемо даље, да чујемо добро вече.

  14. Кокошарка.

    Значи, ко има иједну реч оправдања за понашање Вујошевића и ко се ложи на потез Нелсона нека једе говна. Видим да је Џони бановао неке људе синоћ. Нисам могао да пратим шта се дешава, али већ кад је кренуо да се заводи ред овако, рекао сам да је такав пут погрешан. Ако хоћете нормалне кошаркашке теме, онда треба бановати билмезе који вичу "Дуле цар, не да на нас", "Нелсон цар, штета што му није поломио руку, а мало је фалило". Треба бановати дебиле који мисле да су сви који навијају за Звезду/Партизан идиоти, а они који навијају за Партизан/Звезду и нису баш. Ако такав ред не може да се уведе, ако нема ко да води рачуна, онда треба пустити да пише ко шта хоће и не треба ништа брисати. Џони, овде сам ти дао предлог, па ти види да ли је боље ово што ти покушаваш. На ове две теме даље не планирам да учествујем.

    Што се тиче утакмице, оно је огромна срамота и штета што у свој овој мржњи људи не виде како ово може имати катастрофалне последице. Истине ради, кривац број један јесте Вујошевић, с обзиром на његову историју испада. А има криваца још итекако. Није ово прво повлачење екипе, треба се сетити исте ове атмосфере кад је Звезда напустила финалну утакмицу и изгубила службеним резултатом. Скоро да нема разлике. А није Вујошевић крив сигурно што Звездин играч у цивилу удара на кварно (а није му ни први ни други инцидент). Није Вујошевић крив што Нелсон, нервозан већ месецима, провоцира контакт, хвата за врат, па онда кад их разваде трчи поново да се бије и баца играча. Криви су сви којима је титула све и не бирају начин да дођу до нечега, а на првом месту Вујошевић који је види као своје власништво. Јебала вас титула, никад мање важна није била, кад смо задњи пут били без представника у ЕЛ, ко се још сећа тога? Остаје само да се надам следећем епилогу: Вујошевић до краја плеј-офа неће видети клупу, Нелсон и Милутинов довиђења на пар утакмица, Тејићу кривична пријава, Бертансу анти-стрес сокић и кекс. Можда сам нешто и заборавио, сваки додатак на казну је пожељан.

    Јесте да су то све клинци и да свашта утиче на њихово расуђивање, али на прсте могу да набројим играче који ме нису разочарали. Ако се Богдановић онако озбиљно понаша, онда не мора ни да игра за репрезентацију. Нека играју Тепић, Марјановић и Раденовић (а не они које је он набројао), па нека испаднемо у групи. Ваљда ће ова дешавања у ФКЦЗ натерати људе да схвате да није све у титули и у једној утакмици, него да је битно како читав систем функционише.

  15. Ček, ako je Mega naša filijala, znači li to da ćemo kroz koju godinu mi biti Mega Leks NIS (Partizan) Beograd?

  16. truce od sad stavljaj navodnike kad citiras isusa

  17. preporucujem da se redovno kace janine pesme na kk teme radi smanjivanja tenzije i poboljsanja odnosa izmedju dve zaracene strane

    https://www.youtube.com/watch?v=Y5K5X9JOXNg

    ps neka budu sa posvetom ova je za gazija :*

  18. Bohore, koja je poenta ovog tvog posta? Zakasnio si nekih 7-8 meseci. lolo

    Inače da smo pogađali otvorene trojke lepo ne bi bilo neizvesno(kao da se uopšte postavilo pitanje, jer naša filijala trenira u hali vaše filijale. lolo).

    Ovaj komentator nije ni loš, najveći hit je kada Luka Tešanović kreten koji je nekada radio na Pinku komentariše utakmice Mege doduše kada ih prenosi Hepi televizija.

    Moram da se ne složim sa tobom. Znam da se vi kolege branite, medijii i to, ali opet. :) Murić krade loptu i trči kontru 2 na 1, ne baca Marinkoviću i promašuje polaganje, ovaj kaže sjajna akcija. Ne kontra, AKCIJA. I to sjajna, a završila se promašajem.

    Bilo je i drugih lapsusa, da ne nabrajam sada.

    Macvane doktoreeeeee

    Čovek šutira 11/12 i taj jedan promašaj bude erbol lolo. :D

  19. Ja reko vratio se godinu dana unazad.
    Malo smo se opustili al dobro bez Milutinova i ćokiju da se ne ljuti što Mega nikad nije ni blizu pobede eto sad zamalo al juče malo.
    Mačvan i Sale sprdnja, šega i zajebancija. Doktori.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.