KK Partizan

  1. Razumem da ti je komplikovano da shvatiš, ali pošto je ovo forum na kojem ljudi ostavljaju postove, neki drugi ljudi mogu nešto da napišu na te iste postove kao odgovor bez obzira što nema znaka pitanja.
    Sad je valjda jasnije.

  2. Kakva vin-vin sitvacija
    Ili ćemo jebati veštačku tvorevinu iz zagreba ili veštačku tvorevinu iz beograda

  3. Vučko(ne, ne mogu ovako vucicupederu), mi da smo hteli duel sa CZTom, izgubili bi od njih u derbiju posle KRKa, mislim da je to jasno. Mislim da je i nama i njima u interesu da se izbegnu u eventualnim polufinalima. I jednoj i drugoj ekipi je ovaj drugi najnezgodniji protivnik od moguća tri. Realna raja će se složiti.

  4. Ja sam duboko uveren u pobedu CKM ako dođe do toga.Zato ih i prizivam cele godine lolo
    PS des gonzo :)

  5. Inače, ako se ne varam, Božo izvrnuo zglob na kraju utakmice. Valjda će biti u pogonu za Budućnost. Ima meku levicu.

  6. Било је и скандирања ''Божо мајсторе''.

  7. Mislim da je i nama i njima u interesu da se izbegnu u eventualnim polufinalima. I jednoj i drugoj ekipi je ovaj drugi najnezgodniji protivnik od moguća tri. Realna raja će se složiti.

    Ovo je poptuno tačno, samo što bi se iz oba kluba pre obesili o neko drvo nego to priznali.

    PS des gonzo :)

    Desi Dule sto godina :)

  8. ali pošto je ovo forum na kojem ljudi ostavljaju postove, neki drugi ljudi mogu nešto da napišu na te iste postove kao odgovor bez obzira što nema znaka pitanja.

    Nemam snage da odgovorim na ovo proseravanje.

    Jebes ga, odluci sta zelis, da odgovoris ili ne odgovoris. Skaces sebi usta.

    Vucicu daj ne proseravaj se ovde vise pozz

    Od "realnih" pantera, gori su jedino "realni" grobari. Nadji brate neku realnu temu.

    Mislim da je i nama i njima u interesu da se izbegnu u eventualnim polufinalima. I jednoj i drugoj ekipi je ovaj drugi najnezgodniji protivnik od moguća tri. Realna raja će se složiti.

    Mozda je ovako kao sto kazes, to cemo videti u poslednjem kolu. Realno, s obzirom na trenutnu formu i razvoj dogadjaja, Partizan ne bi trebalo da ima nikakav problem da dobije u Moraci ukoliko zeli. Ja ipak mislim da ce biti drugacije, s obzirom na gubitnicki mentalitet tima iz pregradja. Oni su vec izbezumljeni mogucnoscu da se sastanu sa Partizanom u polufinalu. Mislim da ce Dule ici na tu kartu. Mozda gresim... videcemo.

  9. Skoro sam siguran da grešiš, i poraz, ako ga bude u Morači neće biti plod kalkulacije, već činjenice da nas je Budućnost pošteno nadigrala. Ne razvija mi se ovaj drugi deo sezone tako da želimo da izgubimo poslednju utakmicu i odemo na najtežeg protivnika od moguća tri. Ne kažem da će nam biti lako u mečevima sa druge dve ekipe, ali tu ćemo imati prednost domaćeg terena, i plus su po kvalitetu ispod CZTa.

    Budućnost je trenutno u vrlo promenljivoj formi, i valjalo bi to iskoristiti. Jedan igrač im igra, a to je Savović, ostali kao da su im u padu, nadam se da će tako biti i sledeće nedelje. Jedna stvar je sigurna, ako Akojon, Mačvan i Milosavljević ponove ovakve partije, i Pavlović odigra kao što zna, ne verujem da će nas pobediti. Plus će se do tada Milutinov u potpunosti oporaviti.

    EDIT: Na B92, nas rešili muka oko kalkulacija.

    Varijanta 1
    - Pobeda Partizana, pobeda Cedevite – 2. Partizan, 3. Cedevita, 4. Budućnost

    Varijanta 2
    - Pobeda Budućnosti, pobeda Cedevite – 2. Budućnost, 3. Cedevita, 4. Partizan

    Varijanta 3
    - Pobeda Partizana, poraz Cedevite – 2. Partizan, 3. Budućnost, 4. Cedevita

    Varijanta 4
    - Pobeda Budućnosti, poraz Cedevite – 2. Budućnost, 3. Partizan, 4. Cedevita

  10. Upravo to i govorim, Buducnost trenutno ne moze da parira Partizanu. Lopta jeste okrugla, ali Partizan ne gubi ovakve utakmice ako ne zeli. Cedevita moze da se desi jednom u sto godina.

    Isto tako tvrdim, FMP ne moze da dobije seriju protiv Partizana. Ne postoji teoretska sansa za to. To je gubitnicki tim, nikada nece dobiti kada je potrebno.

  11. Nadam se da shvatas da ja nisam "realan" grobar, nego ides svima na kurac sa jednim te istim postovima svaki dan. Ne treba nam Thilmo 2.

  12. Ne piše analize, nije Ćilmo.

  13. ides svima na kurac sa

    Ako tebi smeta, ne znaci da smeta svima. Nemoj misliti da imas neku globalnu vrednost i da si ista vise od obicne jedinke. Psiho iz mog potpisa ima slicno misljenje, kad svaki napad na sebe tumaci kao napad na Srbiju. Posto je on uspeo da ubedi eventualno 65-godisnjeg pastira sa Pestera, nemoj misliti da ces ti biti ista uspesniji. I ne napadaj bez potrebe, niko te nicim nije uvredio. Za takvu komunikaciju imas Rasnog i temu parovi.

  14. Imas i ti temu KK Crvena Zvezda pa tamo spemuj.

  15. Daj bre molim te prestani da kenjaš više. Partizan da namerno izgubi meč? Je l' imaš bre ti dečko uopšte pojma koliko si lupio sad?! Dule da izgubi meč namerno? Mnogo nadrealnog jedenja govana ovde.

  16. @jugs

    Kako se sve lepo namesta... Limenke beze od Partizana cele sezone, ali od sudbine se ne moze pobeci.
    Cekamo FMP u polufinalu. Za nastavak terora. Ionako ce treci put za redom kupiti ucesce u EL, tako da im nece tesko pasti.

    Mozda je ovako kao sto kazes, to cemo videti u poslednjem kolu. Realno, s obzirom na trenutnu formu i razvoj dogadjaja, Partizan ne bi trebalo da ima nikakav problem da dobije u Moraci ukoliko zeli. Ja ipak mislim da ce biti drugacije, s obzirom na gubitnicki mentalitet tima iz pregradja. Oni su vec izbezumljeni mogucnoscu da se sastanu sa Partizanom u polufinalu. Mislim da ce Dule ici na tu kartu. Mozda gresim... videcemo.

    Upravo to i govorim, Buducnost trenutno ne moze da parira Partizanu. Lopta jeste okrugla, ali Partizan ne gubi ovakve utakmice ako ne zeli. Cedevita moze da se desi jednom u sto godina.

    Isto tako tvrdim, FMP ne moze da dobije seriju protiv Partizana. Ne postoji teoretska sansa za to. To je gubitnicki tim, nikada nece dobiti kada je potrebno.

    Kao sto vidis nema ovde nikakvog spama, iskljucivo licno vidjenje stvari vezano za materiju teme. Jedini koji spamujes si ti iznoseci svoje nicim izazvano i krajnje nepotrebno misljenje.

    @Tucani
    Dobro, imam pravo na svoje vidjenje stvari. Samo mislim da bismo lakse izasli na kraj sa limenkama nego sa Buducnoscu. Iz razloga koje sam naveo, a nevezano za novac, kvalitet igraca ili ako cemo realnost... Dule zna kako da igra sa njima, zna im psihologiju i mislim da Radonjic ne moze da mu parira ni u kakvom segmentu. Igracki jesu kvalitetniji, ali ne onoliko koliko je Dule jaci u pripremi utakmice, taktici, psihologiji i svemu ostalom.

  17. posle utakmice 3 posta o tekmi, a na 15 jedete govna.. sukurac vise

  18. Realno tvoje misljenje je bitno koliko i moje.
    A evo o utakmici nesto, da ne bi bio samo spem: Dulo rekao da je prezadovoljan Akonjonjonjonom.

  19. Ajfon ko da baca golf lopticu u okean jebote. Cepa mrezice, a nekad mi deluje ko da se opire da ne opali :D
    A i kad je dobio prvu lotpu na tekmi, odmah dodao, u fazonu " evo vidite da umem da dodam" lolo

    A izbacaj nevera. I pola metra je daleko da ga cuvas. Pravo pojacanje, donosi stabilnost u sutu. A i mislim da je on odgovor na brzu igru protivnika (ponajvise kod CZT) jer njemu nepostavljena odbrana i tranzicija leze ko budali samar. Pa i vcrs je jednom za 2 sekunde bio na ulazu al promasio polaganje preko centra jbg :D

    ja zadovoljan, a i realno bas prijatna glava.

    A tekma rutina cista. Lepo je videti onako rasporedjenu minutazu a i Pavlaka je odabrao savrsenu tekmu da ima sut 0/7 i da tekmu zavrsi sa 0 poena :)
    Znamo koliko cesto se onakvim majstorima to desava

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.