KK Partizan

  1. Mene ova situacija Gagic - Djumic mnogo podseca na Gordon-Lovernj. A znamo sta je ispalo tad. Jednostavno, decko deluje stalozeno, sa zeljom da radi i uci. Zna svoju ulogu, ne iskace iz nje i deluje stalozeno i sto je najvaznije bez fix ideja ko sto je Gagula imao.

    I mene u neku ruku. Gordon je vrlo sličan Gagataru bio doduše kvalitetniji, a Božo kao što kažeš, a i vidi se je staložen u početku pa podseća na Lovernja. Međutim igrači sa kojima ih poredimo su bili i u tom trenutku kvalitetniji.

    Jedna stvar mi se sviđa kod Bože vrlo mnogo. Ima meku ruku. Ume da ubaci horog. I to vrlo lepo, šta više i iznenadi sa nekim potezima. Dok od Milutinova očekivati da baci horog je teško, vrlo retko to radi i često promaši. Napredovao je u nekim segmentima igre mnogo, ali treba i taj ppotez da ubaci kao napadačku opciju. Dok Gagić ne ume da baci horog, nepoznat mu je taj pokret, bar da izgleda kao košarkaš dok ga radi.

    Koliko god ovo smešno zvučalo, da Bezbradica ume nešto da uradi u napadu, ja bih bio 99% siguran da će mo igrati finale. Pa njemu na revijalnoj utakmici penzioner Miloje udari bananu. Plus je sa svojih 40g Miloje bio borbeniji od njega(mislim kada ova nesreća igra takmičarske utakmice). Trudi se da odigra odbranu, to stoji, ali je rupetina u napadu. Veća od Daloa.

  2. Koji ce nam kurac, ne mozemo ga reg za ABA ligu, a ne vidim potrebu za tim u KLS. Ima Bozo nek igra 25-30 min

  3. Ja samo znam da bi svi radije igrali sa nekim drugim osim sa nama.

    da li stvarno mislis da bi npr buducnost pre izabrala mocnu kkcztfmp koju sponzorise monarh njihove drzave nego vas? Ja mislim da si se prokenjao...

  4. POtencijalno polufinale nas i limenki će biti sve samo ne sport a u takvoj situaciji niko ne može da bude 100% siguran da će dobiti. Ako dođe do toga ja ne mislim da su naši uplašeni, naprotiv ali ulog je toliko velik da to bez sranja ne može da prođe.
    Ako ćemo realno Budućnost bi svakako najradije Cedevitu u polufinalu i obratno, mi bi najradije Budućnost a fmp Cedevitu. Čisto zbog stila igre i trenera. Znači ni Budućnost ni Cedevita ne žele ni nas ni njih i uradiće sve što mogu da nas izbegnu.
    Niko ne želi fmp zbog skora, zbog igre a opet nas ne žele zbog konstantnog podizanja forme, šampionskog mentaliteta i Duloa.
    Repeša može Duloa da iznenadi jednom al tri puta teško a jedina opcija da mi igramo jedni protiv drugih je da mi imamo prednost domaćeg terena tako da teško mogu nešto, mada se slažem da je najzajebaniji trener posle debelog mada i nije da ima neku konkurenciju lolo

  5. репеша јесте зајебан тренер, али без некога на позицији црнца су значајно мање конкурентни.

  6. Igrali EL bez crnca. Stvarno. Jači im je tim bio prethodne sezone nego sada. Kakav nelol.

  7. ма имају они солидну екипу и без црнца (колико може да буде јака екипа састављена од хрвата, лол). али без црнца нема ударца, што би се рекло. ми зато имамо тројицу.

  8. da li stvarno mislis da bi npr buducnost pre izabrala mocnu kkcztfmp koju sponzorise monarh njihove drzave nego vas? Ja mislim da si se prokenjao...

    Mucena buducnost se bukvalno nista skoro ne pita.
    Pitaju se Partizan i Cedevita.

    Ako Cedevita odluci da hoce CZT oni ce puci u Madjarskoj, sto mislim da ce i uraditi.
    A u tom slucaju Partizan i Futura se bore za domacinstvo.
    A ako odluci i Cedevita da zapne, u naravno zapinjanje PArtizana koje ne dovodim u pitanje, Buducnost ide na CZT htela ne htela.

    EDIT: Truce, a ko nam je 3 crnac? Pavlovic zbog tena i zbog toga sto se druzio sa ovim camugama iz geta u NBA?

  9. Ja ni daloa ne racunam kao crnca.

  10. Ja ne vidim razlog da cedevita zeli da ide na czt...tucani je poprilicno korektno objasnio kako stoje stvari.

    Jedino ste vi pre ovih pojacanja mogli da navijate za nas susret da bi manjak kvaliteta mozda nadomestili napaljenoscu igraca u derbiju, sada i vama odgovara npr buducnost...

    Opet kazem, nelogicno je da bilo ko ko moze da bira izabere da ide na cz(u trenutnoj situaciji)

  11. Zaboravljaš pseto da ste vi jedan luzerski klub sa tradicijom da EL izbori na zelenom stolu lolololo

  12. Pa nema tu sta, ako i ove sezone ne izborimo el na terenu(mada ne vidim frku u "izboru" prosle godine) definitivno smo luzerski klub...

    Mada bi mozda bilo bolje da razmisljate na sta cete vi liciti sl sezone ako ne izborite el...mada ste taman doveli igraca koji ume da igra ran end gan u evrokupu lololo

  13. Tj smatracu da smo slepci i ako ne osvojimo aba ligu a ne samo finale

  14. pseto88
    Pa nema tu sta, ako i ove sezone ne izborimo el na terenu(mada ne vidim frku u "izboru" prosle godine) definitivno smo luzerski klub...

    Brate, nikad vi necete priznati sebi da ste luzerski klubovi.
    Prvi klub vam nije osvojio nista ono fazon jos od vremena slobe, onda se zaledio, sad imate i drugi klub i svake godine kazete "e ako ni ove ne osvojimo onda..." i evo sad ce peta godina kako se to desava pa vi i dalje tripujete da ste neka sila u kosarci a ne obican who the fuck are you tim.

    Repesa hoce na CZT zato sto je sa vama 2x igrao egal tekme (poslednju jeste dobili ubedljivo al tek u poslednjoj cetvrtini). Ima centra koji moze da sjebe bobija brzinom, ima trojkase, a ima i Gordica koji je vec jebao doticnu.
    Uz to, cenim da covek sebe smatra boljim trenerom od Radonje, sto po mom skromnom misljenju i jeste.

    Zato lepo kec na Solnok za vikend i uzivancija. Mozda bi mu vise lezala buducnost al sanse da Cedevita i Buducnost budu na pozicijama 2 i 3 su minmalne jer bi za to bila neophodna pobeda Cedevite i poraz Partizana

  15. Hmmm....videćemo...

  16. Pa Gazimudo, ne slažem se baš. Cedeviti najviše odgovara Budućnost, oba puta su ih pobedili sa 10+ razlike. I ne mislim da je to baš toliko neverovatno koliko ljudi pišu po interntu da se u polufinalu sastanu Cedevita i Budućnost.

    Prvo, Budućnost Partizan. Raspisaše se ljudi da dobijamo glatko. LOL
    Ne sećam se kada smo poslednji put baš onako glatko dobili u Morači. A pod glatko mislim otišli na početku na 10+ razlike i to sa doziranim naporom održavali. Biće klanja na toj utakmici mnogo. Sigurno je jedno, Dule će dobro pripremiti utakmicu. Ne treba zaboraviti da je će to Ajfonu biti prva ozbiljna utakmica, sada mi je baš krivo što Florens nije igrao, ne kažem da bi Zadar i tada bio dobar reper, ali bi imao direktan duel sa jednim od boljih plejeva. Smatram da smo blagi favoriti, i sigurno bi poraz bio neuspeh, ali bi time Srbija imala sigurnog evroligaša.

    Imaju dosta centara. I mnogo će biti bitna uloga Milutinova. Kako će izaći na kraj sa Planinićem, Rikićem, pa i Subotićem Takođe će i Božo morati da bude na visokom nivou. Doveli su Savovića, koji igra odlično, mada ruku na srce, Mačvan je bolji igrač. Trebaće tu Bezbradica da uđe i da mu iskopa oko ili polomi nogu, nek odluči sam.

    Cedevita igra sa Šolnokom, i valjda se ovi bore za 6. mesto i EK, ili to obezbeđuju preko Mađarske lige? Ako je tako, boli njih mnogo kakav će biti finalni ishod, i igraće za prestiž. Cedevita ima solidnu ekipu, mada su imali puno povreda kroz sezonu, i sigurno bi bolje sada igrali bez toga. Od njih smo jači mislim na svim pozicijama osim na centru, na pleju smo tu negde, da vidimo ako Ajfon igrao ovako stalno i tu smo bolji.

    Izgleda mi da su obe ekipe u padu forme, mada ima još vremena do 1/2 F.
    Partizan je u uzlaznoj putanji od poraza u Budućnosti, i siguran sam da ima još mesta za napredak, sada još samo da uklopimo Ajfona, i bićemo i raznovrsniji u napadu, a treba ga skrivati u odbrani, jer onaj pik, tj odbrana od istog je kriminalna, uspava se čovek na protivničkom igraču.

  17. Opcija 1: Pobeda Partizana, pobeda Cedevite – 1. Crvena zvezda, 2. Partizan, 3. Cedevita, 4. Budućnost

    Opcija 2: Pobeda Budućnosti, pobeda Cedevite – 1. Crvena zvezda, 2. Budućnost, 3. Cedevita, 4. Partizan

    Opcija 3: Pobeda Partizana, poraz Cedevite – 1. Crvena zvezda, 2. Partizan, 3. Budućnost, 4. Cedevita

    Opcija 4: Pobeda Budućnosti, poraz Cedevite – 1. Crvena zvezda, 2. Budućnost, 3. Partizan, 4. Cedevita

  18. Malo statistike....

    Partizan (prvih 13 kola ABA)

    Poeni: 70,30
    Index: 67,53
    Izgu. lopte: 13
    Def. skokovi: 23
    Of. skokovi: 12,46
    Dvojke: 262/565 (46,37%) po mecu 20,15/43,46
    Trojke: 66/245 (26,9%) po mecu 5,07/18,84

    Protivnici

    Poeni: 70,53
    Index: 69,38
    Asistencije: 14,46
    Def. skokovi: 23,07
    Of. skokovi: 7,53
    Dvojke: 242/507 (47,73%) po mecu 18,61/39
    Trojke: 90/271 (33,21%) po mecu 6,92/20,84

    Partizan ostalih 12 kola ABA

    Poeni: 77,58
    Index: 86
    Izgu. lopte: 11,76
    Def. skokovi: 25,75
    Of. skokovi: 9,75
    Dvojke: 253/465 (54,44%) po mecu 21,08/38,75
    Trojke: 82/247 (33,2%) po mecu 6,83/20,58

    Protivnici

    Poeni: 64,66
    Index: 58,08
    Asistencije: 12,58
    Def. skokovi: 19,75
    Of. skokovi: 9,33
    Dvojke: 207/473 (43,76%) po mecu 17,25/39,41
    Trojke: 81/284 (28,52%) po mecu 6,75/23,66

  19. mada ne vidim frku u "izboru" prosle godine

    To je ona sezona kada je pola godine važilo jedno pravilo za EL pa se naprasno promenilo a po prvobitnom pravilu vi ne bi išli u EL hehe
    Ne zameram ti na zaboravnosti vi ste brzo zaboravili prvobitno ime kluba za koji navijate pa ovo nije tako strašno lolo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.