KK Partizan

  1. To nije prosla sezona, prosle sezone je cibona odustala od el pa mi kao prvi u regularnom delu otisli

    To o cemu pricas je preprosla sezona kada je igokei uteran kurac iako su bili prvi posle regularnog dela pa promenjeno da u el idu finalisti

  2. Sad da kazem gazimudu da uopste nije nerealno da bud i ced budu 2,3 jer buducnost uopste nije naivan tim pogotovo ne u moraci ali otom potom brzo ce pa cemo videti

    A da me ubedis da ce neko stelovati(ili pokusati) da igra sa nama neces uspeti tako da bolje da promenimo temu. A svi se kao cimaju vas lol

  3. Ovu sliku si mi dzaba kacio jer ja cak ni prosle sezone nisam rekao kako cemo uzeti titulu tj rekao sam da ne volim da kenjam unapred

  4. гм, додај и ово

    само да нам оде ћилмо и узимамо титулу

    лол

  5. pseto88
    Sad da kazem gazimudu da uopste nije nerealno da bud i ced budu 2,3 jer buducnost uopste nije naivan tim pogotovo ne u moraci ali otom potom brzo ce pa cemo videti

    Da li se bar slazemo oko toga da je mnogo vece iznenadjenje poraz Cedevite u Madjarskoj nego pobeda Future protiv Partizana?

  6. Naravno. Samo mislim da cedevita dobija to. I mislim da cete vi dobiti ali ispod 12

  7. Vama bi u stvari najvise odgovaralo da igrate sa hrvatima jer njih mozete da otresete lagano plus sto akojon dobija jos koji mec da se uigra pred nadam se ctz u finalu

  8. па није битно којом разликом добијемо у подгорици. само треба да се добије.

  9. Nebitana je razlika kojom pobedimo. Bilo koja pobeda nam donosi drugo mesto.

  10. a isti ste po broju pobeda? Nisam ni gledao tabelu od proslog kola mislio sam da vam beze jednu

  11. стигли смо их сад кад су изгубили од цедевите.

  12. A pa to, da...

    To onda dosta menja stvari, mozete vi njih da dobijete ali mogu i oni vas. Bice utakmica na noz.

    Tek onda cedevita nece izgubiti jer ih pobeda automatski sklanja sa cetvrtog mesta a realno niko ne bi da bude cetvrti hehe

    Eto sanse da izgubite sada bez previse truda i da lagano prodjete u finale jer smo mi luzeri :) da vidimo sada ono sto gazimudo ili ko vec rece da dulo zeli da ide na czt :)

    Edit: u stvari moram da dodam-posto bi po nekima svi pre na nas nego na vas videcemo sada u poslednjem kolu ko koliko zapinje da pobedi lolo

  13. Cedevita gubi namerno u Madjarskoj jer Repesa misli da pre takticki moze da se nadigrava sa Radonjom, ali se grdno prevario. Partizan lagano razbija Buducnost.
    Dakle parovi polufinala su sledeci:
    -Crvena Zvezda - Cedevita
    -Partizan - Buducnost
    Svako dobro!

  14. To nije prosla sezona, prosle sezone je cibona odustala od el pa mi kao prvi u regularnom delu otisli

    Mislio sam da misliš na onu tamo sezonu.A ovo prošle kao nije za "zelenim stolom" dobijeno:)

  15. Pa ja bih najpre cedevitu, kapiram da je cedevita najslabija u ovoj cetvorci

  16. цедевита је лагано добила будућност два пута. не бих ја волео са њима, пре је будућност нека екипа за коју бих рекао да озбиљна екипа мора да је победи без обзира на све. уосталом, нама је лак избор. ако изгубимо од будућности, значи да још нисмо подигли форму на неки потребан ниво, па нам и треба дерби као нека утакмица у којој би мотивација имала јачи утицај и сл. ако добијемо будућност у морачи, значи да смо већ на том нивоу да смо фаворити против њих.

  17. Pa nema tu sta, ako i ove sezone ne izborimo el na terenu(mada ne vidim frku u "izboru" prosle godine) definitivno smo luzerski klub...

    Ti ako ovo nisi shvatio svih ovih godina neces nikad... a ne ove sezone.

  18. pederu objasnio bih ti da mislim da mozes da skapiras.

    Truc, mi smo cedevitu pobedili a igrali smo samo jednu cetvrtinu...nemam pojma, nisam strucnjak ali ja bih birao cedevitu.

  19. I Cedevita ce birati vas :*

    Znaju oni da se Partizan ne moze izbciti 2x za redom lolo

  20. Brate po ovome kako govoris vi ste favoriti za osvajanje aba lige?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.