KK Partizan

  1. panteri su definitivno favoriti, al po tradiciji neće duzmu ni jedan relevantan trofej.

  2. Ne bih rekao da su favoriti iz prostog razloga.... trener. Uzmimo da Dulo ima Marjanovica, Vilijamsa i Dzenkinsa, a dajte Radonji Pavlovica, Macvana i Ajfonjona... mislim da 20-25 razlike ne bi dolazilo u pitanje.

  3. Taman posla Partizan favorit. Realno tabali ste celu ligu, ojebali EL , konkurentni u top16, nemate probleme sa povredama i uigravate se celu sezonu.
    Sa druge strane, Partizan je tim kompletirao pre 7 dana, u rotaciji imamo Milutinovica, Marinkovica, Andrica, Djumica koji su za klasu ispod igraca CZT (ajd Andric i nekako).
    Na centru smo tanki poprilicno.

    CZT prvi favorit i objektivno i subijektivno. Svako ko kaze drugacije lud je.
    Al i ta CZT ima mane, i lud je svako ko misli da ce joj se iko skloniti i unapred predati.

  4. Gazimudo realan makar na svojoj temi. loloo.. i opet, nije partizan igokea samo igokea pa da možeš da im šutneš triest trojki i promašiš 29 bez posledica

  5. CZT prvi favorit i objektivno i subijektivno. Svako ko kaze drugacije lud je.

    slazem se. zato mi i nije jasno kako tvrdis da bi ovi pre igrali sa favoritom nego sa timom koji si opsisao kako si opisao

  6. Al i ta CZT ima mane, i lud je svako ko misli da ce joj se iko skloniti i unapred predati.

    svaki tim ima mane pa i czt. Videcemo samo koliko su te mane vidljive, na koji nacin ce treneri to pokusati da iskoriste i da li je tim sposoban da te zamisli sprovede u delo.

    Da se igra na jednu dobijenu uopste ne bih bio optimista kakav jesam(mislim opet bih bio optimista jer sam takav ali ne u ovoj meri) a ovako smatram da svako vrlo vrlo tesko moze da nas pobedi tri puta

  7. Upravo suprotno, FMP bi imao vise sanse da se igra na jednu dobijenu. Ponavljam, igracki su nemerljivo kvalitetniji, ali u serijama psiha i priprema dolaze do izrazaja. Posle prvog poraza pune gace.

  8. Realno KKP je u stanju da se vrati i posle 0:2
    CZT nije u stanju da se vrati ni kad vodi 2:0 pa pukne jednu a o pocetku serije sa 0:1 da ne pricam

  9. Teško da bi bilo ko bio u stanju da se vrati nakon 2-0, nerealno je i da oni nas dobiju tri puta zaredom a nerealno je i da mi njih dobijemo tri puta zaredom u ABA u finalu domaćice to je već druga priča.

  10. Реално, кад мало размислиш... Ако они добију, то је сигуран знак да је намештено. А ако ми добијемо, то је знак да нам се кошарка полако опоравља.

  11. Opušteno. 3:1 u seriji za nas. Da ne kvarimo tradiciju...

  12. Газимудо, "је"? o.O

  13. Гази оћемо ли још ког довести? :-)

  14. Jebem im oca i jednom i drugom

  15. Napetost izmedju Sase i Dula traje vec odredjeno vreme. Dulo ostri autoritet kao nikad, do Sasa, Macvan i jos neki smatraju da ne moraju biti pod strogim rezimom treninga s ozbirom da igraju ispod cene.

    Sinoc Sasa nije dosao na zatvoreni trening i Dulo ga je otvoreno oterao u tri picke materine i rekao da se tera iz kluba.

    Uglavnom nije dobro, mnogo je blize da je otisao nego da ostaje. Ako se pojave zajedno na konferenciji u 1 ostaje, ako Dulo dodje sam Sasa je bivsi.

    Neka se pripremi Macvan.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.