KK Partizan

  1. Aj bre pakle ne primaj se na pisanja blica. Likovi rekli BUNT a onda ispade da su ova dvojica sami vratili na trening.

    Frka je samo sa Saletom, zasmetalo coveku sto imaju kazneni trening u 7 posle poraza u prijateljskoj koja je sluzila samo za uigravanje Akojona i proveravanje kako ce se tim snaci u brzoj kosarci.
    Verovatno je rekao da ga boli kurac da ustaje u 6, pa Dule to odmah protumacio kao izdaju .
    Ovo sa bezanjem i teranjem iz kluba je preuvelicano, ne verujem da je bilo vise od svadje i da su otisli svako na svoju stranu a da nisu razresili situaciju.

  2. Sukob sa Pavlovićem?

    DV: To je naša interna stvar. To nije za neku veliku priču. Svaki tim ima život i dinamiku.

    Da li idete kompletni u PG?

    To ne mogu još da kažem. To su naše interne stvari . . .

    DV: Od danas će biti zabranjeno prisustvo bilo koga ko nije član tima na treninzima

    DV: svako ima svoj način vaspitavanja tima. Tim je selektiran ljudima kojima je stalo da pobede

  3. DV: Želja za pobedom se pokazuje željom za trening. Videćemo kako će ovo sve da se reši. Interes tima je na prvom mestu

  4. DV: Od danas će biti zabranjeno prisustvo bilo koga ko nije član tima na treninzima

    Dosta više sa iznošenjem porodičnih stvari u javnost!1

  5. ne znam kako vi ovo zovete, ali što se mene tiče ovo je opsednutost

    Vidim da i među novinarima vlada velika zabrinutost oko cele situacije, a ne sećam se da je tako bilo kada je Šilb eliminisan iz Zvezde", poručio je Vujošević.

  6. To se zove realnost.

    Inace, "novinar" telegrafa pitao Duleta hoce li pruziti ruku pomirenja ovaj odgovorio
    "Ako sam mogao da pruzim vasem uredniku mogu i Pavlovicu"

    Cisto da razjasnimo pre nego sto pocnete sa tumacenjem da je Sale gori od onog masnokosog kompleksasa

  7. Ja se samo nadam da će Pavlović da ostane. :D

    Mada mislim da nije ni upitno.

    A ovom Dejvid Piku bi izlomio prste tastaturom, ili bi mu nagurao telefon u bulju duboko, zavisi sa čega tvituje. Šta taj čovek sve piše i u kojoj količini, to je sramota, gori je od kurira, a to je teško. Dobro postoji i informer.

  8. Dule jede govna, ne mozes Pavlovicu koji je dosao da igra za sicu lovu, i bukvalno vadi klub iz govana, da solis pamet zbog prijateljske i jos smisljas kazneni trening u 6 ujutru. Pa njemu da siste jajca da ustaje u 6 sati, igrao bi za daleko vece pare u drugom klubu.
    Nego isplatili mozda platu-dve odjednom, i Dule se istripovao da je sad sve normalno, da treba silovati igrace regularno, ukljucujuci Sasu i Macvana. Muric moze odmah da ide, sto se mene tice, nema nikakve zasluge da bi ocekivao specijalan tretman.

  9. нема никаквог сукоба, ствара се лажна слика неслоге у клубу да би се ови наши мајмуни опустили и опет попушили курац

    намазан је дуло

  10. Slažem se da ne može da se sili na njima dvojici, ne zato što su oni neki superstarovi, već su ljudi došli da vade klub iz govana, što se igračkog kadra tiče. I sigurno je da su plaćeni manje nego što bi realno mogli da uzmu. Ne znam kolike su im plate, neću da ulazim sada u to, ali da igraju npr u Emporio Armaniju, i jedan i drugi bi dobijali više, plus što bi obojica i mogla tamo igrati.

    Ova situacija nam ne ide u prilog jer može da utiče loše na igrače pred odlučujući meč. Najbolji scenario bi bio da ova trojica pokidaju Budućnost, i svi mirni. lolo

  11. нема никаквог сукоба, ствара се лажна слика неслоге у клубу да би се ови наши мајмуни опустили и опет попушили курац

    Možda i postoji neki sukob, ali verovatno ne ovih razmera, kako je u medijima prikazan.

    A jeste namazan Dulo.

  12. Dulo dulo vragolchich

  13. нема никаквог сукоба, ствара се лажна слика неслоге у клубу да би се ови наши мајмуни опустили и опет попушили курац

    намазан је дуло

    јесте, све павловић ногама у дупе кад је тренинг у шест ујутру. сигурно је било неког сукоба, а вујошевић једино може да буде намазан ако инсистира на тајновитости, а да су проблеме већ разрешили.

    мада је ипак мало нејасно како је та прича тако брзо стигла до дејвида пичка.

  14. ne mozes Pavlovicu koji je dosao da igra za sicu lovu

    Cekaj, ja sam mislio da igra za negro bombone, kao sto je bila prica kada je dolazio, kakva se sad lova spominje?

  15. мада је ипак мало нејасно како је та прича тако брзо стигла до дејвида пичка.

    od sada ce pristup treningu biti zabranjen svima osim igracima

  16. Treba napomenuti da je jakov davao šanse 50-50 kod anđusa ako budemo igrali sa fmp-om
    Ne znam kakve su šanse sad lolo

  17. није ни било тренинга у 7, рекла ми комшијина свастика која ради као чистачица у пиониру

    још једна дулова лаж

  18. http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1918

    Мени ово мало пичкасто звучи не знам за вас

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.