KK Partizan

  1. Sta bre pricate, narocito ovaj panter Hugo, nesporazum u komunikaciji je nesporan. Svako ko prati basket duze od 2 godine zna da Dule i Sasa pricaju razlicitim dijalektima crnogorskog jezika, te cesto dolazi do nerazumevanja i ovakvih nesporazuma.

  2. Pa da, dulo psuje majke a pavlovic oca lololo

  3. прољеће је сада, мене обузе сјета, ја ти пишем писмо стари пријатељу моооооој, дај ми реци шта има ново, све ми реци стари мој, и дал још свирате ноћу поред реке, сад је дошло љепо време певате ли онеее наше песмеее, да ли понекад сретнеш моју драгу, јел још увек онако љепа, пита ли за мене и дал ме чекааа - КУРАЦ ВАС ЧЕКААААААААААААААААА ШАНАНАНАНАНАНА

  4. Ljudi zaista se dogodila svađa između Duleta i Pavlovića. Čak sam čuo da je u jednom trenutku tokom razgovora Dule izgovorio ''Nemoj da mi se više pojavljuješ'', a da je Pavlović rekao nešto u stilu ''Pa i neću''. Naravno ovo uzmite sa rezervom jer nije potpuno proverena informacija. Sada su se obojica iskulirali, a što se tiče informacije koju su neki mediji objavili da je odmah sa Pavlovićem dogovoreno produženje ugovora, to nije tačno. O tome uopšte nije bilo priče.

    Slažem se da ne može da se sili na njima dvojici, ne zato što su oni neki superstarovi, već su ljudi došli da vade klub iz govana, što se igračkog kadra tiče. I sigurno je da su plaćeni manje nego što bi realno mogli da uzmu. Ne znam kolike su im plate, neću da ulazim sada u to, ali da igraju npr u Emporio Armaniju, i jedan i drugi bi dobijali više, plus što bi obojica i mogla tamo igrati.

    Plaćeni su mnogo manje nego što bi ljudi mogli da uzmu. Mačvan je potpisao za 8.000 evra mesečno, ali je pre potpisivanja postavio uslov da mu isplate polovinu dugovanja za prethodno igranje u Partizanu. Koliko je 8.000 evra za njega kurac, najbolje govori podatak da je u Galatasaraju za dve sezone uzeo 1.200.000 evra.
    Za Pavlovića ne znam tačnu cifru, ali svakako i on najverovatnije igra za 8.000 ili maksimalno 10.000 evra mesečno. Ako vas zanima, Akojon je potpisao do kraja sezone (znači tri meseca) za 75.000 dolara

  5. 25k mesečno, lepa cifra. Što znači da bi on kod nas za sezonu uzeo za ovakav ugovor maks 225.000. Jer mi strance potpisujemo na period oktobar-jun. Mada, realno, za celu sezonu bi tražio veće pare. Isplatljivije mu je igranje u Kini. :D

    Sada su se obojica iskulirali, a što se tiče informacije koju su neki mediji objavili da je odmah sa Pavlovićem dogovoreno produženje ugovora, to nije tačno. O tome uopšte nije bilo priče.

    To je tek glupost bila, čovek bio 'na pragu odlaska' a ovi ugovoraju produženje saradnje, u roku od 1h od svađe. LOL. Ko je u to poverovao nisu mu sve na broju.

  6. Павловић је био машина прошле сезоне, незаустављив, гледо сам и нисам верово како све решава, шут, улаз, одбрана, физикалије, терминатор човек. А онда се момачки опустио после тога, сад је рецимо на 50% капацитета.

    Сашо остани!!1

    https://www.youtube.com/watch?v=xU7U8iwQ_38

  7. Nek ide Baranin, nek ide, nek se kurci po Baru dole, ne trebaju nam takvi!

  8. Zvuk katanca se čuje, ne?

  9. Da. Zvuk katanca s vaših vrata. Duva košava pa ga ljulja već par godina...

  10. А онда се момачки опустио после тога, сад је рецимо на 50% капацитета.

    Pa ne bih rekao da je na 50%, preko toga je sigurno. Početak sezone mu je bio stvarno slab, tj. nije pružao konstantne partije, ali pogledaj samo ova dva meča sa CZTom. Pre bih rekao da je negde na 80% forme. Ako to može tako da se gleda uopšte.

  11. Вечерас петорка - Дало, Маринковић, Безбрадица, Кузелоглу, Ђумић.

    Одмарај асове за ФМП јер...

    МИ СТВАРНО ЈАКО ЖЕЛИМО ЧЕТВРТО МЕСТО.

  12. Večeras na pobedu!!

  13. JEBAĆEMO FMP
    NEĆEMO DRUGO MESTO

  14. SAMO DA CEDEVITA NE ISPADNE SISA PA IZGUBI OD MAĐARA

  15. Ахахахах говна вам излазе из чмара, има да гризете вечерас само да не будете четврти :д

  16. Mi to u interesu srpske košarke i reprezentacije.

  17. JEBO INTERES SRBSKE KOŠARKE
    DAJ DA GAZIMO LIMENKE I GLUPE ĆOKIJEVE OBOŽAVAOCE

  18. Sve osim 4. mesta je neuspeh. Vratiti FMP u kup Tatjane Vojtehovski, gde mu je i mesto - to mozemo samo sa 4. mesta!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.