Prijava

a da ne pricam koliko Partizanu ide na ruku jasno profilisanje komsinice kao sportskog krila najomrazenijeg rezima u istoriji Srbije. Oni to ni sami vise ne kriju. To je po Partizan izuzetno korisno na duzi rok i mislim da samo trebamo postojati kao SD, da nas ne ugase i to je sve. Sve ostali ce doci na svoje mesto.

уништио нас онај мајмун са каубојским именом

били берон он са тим именом може само да убија индијанце има нешто и у именима

Ostoja se rano setio, ćoravi ne izlazi sa pinka i prve gde vređaju sve grobarsko danima... šta se sad buni kad je bilo jasno da Belošević neće živu glavu izvući. Mada svejedno je, Budućnost ima daleko najjači sastav i mislim da lagano uzimaju

Takođe niko ne pominje skandiranje nosi govna napolje dok je Novica ležao povređen. Svega je bilo na ovim prostorima, ali toga nije nikad.

Hahah bombi pa brt nije bilo nikad ni skandiranja reprezentativcu Srbije gde se spominje njegovo dete od dve godine i snošaj sa njim, ali dobro mi cigani ipak ne razumemo tu vrstu ekspresionizma avangardnog

psovanja nakaradnog je bilo i to svakako osuđujem, ali da neko leži polomljen, a ti ga vređaš to nigde nikad, ciganska posla

Najgora košarka evrope igrala se danas u Pioniru.

Jel ovo kao Vučić na aparatima ne razumen

ubica premijera, ne vidi se dobro

Šta kao, aluzija da je Ćoki ubio Zokija?

Isn't that, like... illegal?

pazi, aluzija postoji, svi znamo ima nekoliko godina da aluzija postoji... znamo da je coki u toj aluziji

ajmo da karamo tomica malo

партизан добија 74:76 томић незадовољан суђењем