Prijava

лајк ако верујеш

Los pocetak. Mislio sam da cemo ih dobiti 20 razlike al izgleda da cemo na kraju da ih dobijemo samo 10 razlike.

pobesneo sam milion puta za ovako kratko vreme, kolko mucno za gledanje

Gotova je sezona...al dobro, usrali su se malo

Bacanja bacanha ko vas ne zna skupo bi vas platio

Voleo bih danas ubiju 40-50 da se ugasimo skroz. Bezmuda govna

Hahahaha serem vam se u nemogućstvo i neznanje igranja bitnih utakmica, samo toliko. Vidimo se sledeće sezone o/.

Pa dobro, đoto brt, nije bilo očekivano da pobedimo uopšte, to je ekipa luzera, to mogu da svarim. Skidanje gaća u prvoj cetvrtini ne zasluzuje da ih iko ikad vise gleda

Sledi rokijevski obrt bratijo, potrebna je samo iskra

Imam previše godina da se nadam nečemu takvom. Treba sići sa tog moralnog trona, fuzionisati se sa svima, pušiti kurac vučiću (koji ne ide nigde narednih 12 godina) moljakati za pare tresti koševe... oni su sve to radili, i sada nas prskaju vrelom spermom. Rezultat je bitan. Koga boli kurac za ostalo

Zap, ovde treba da se pokazuju muda, da, nisam očekivao pobedu, ali jedno je poraz od 7 razlike kakav sam recimo očekivao, a drugo je poraz od (barem) 27 razlike kakav nas očekuje. Bukvalno dobro igraju da ne kažem super cele sezone, ali takođe su 90% bitnih utakmica u toku sezone useravali.

Glup si Zapata. Idi gledaj FMP. Vi milenijalske generacije ste bas razmazene, e pa vidis naidju periodi kad sisas kurac, nista cudno. Nije prvi put nece biti ni poslednji. Bino je ne menjati ime i adresu, sve ostalo nema frke.

Ionako sam ti rekao pre neki dan da nema teorije za evroligu, duzni jos 3 miliona, treba budzet za EL 5 miliona. Nema tih para sad jbg. Tako je kako je.

Ovo nije period oni prave dinastiju. A to nije smelo da se dozvoli

Sad se posthumno šlihtaš psetu jeli.

Sezona je bila uspesna. Drugi krug Evrokupa, polufinale ABE i profilisana 3-4 igraca za iducu godinu. Zagorac, Lendejl i Si ako ostanu bice odlicno.

Jeste. Svaka ovako da vam bude uapešna žeim. Sve najbolje.

Hahahaha čitam kao "Kalinić ovim tvitom razbesneo Grobare!" čovek samo napisao kako što se Partizana tiče na utakmici jedini za koje se može reći da igraju jesu Novica i Jaramaz hahahhaha

Kad se zna gde smo bili 2016, svakako je uspesna.