Prijava

mnogo, realno... ali provereno znam da računaju zatvoriti 15-17% budžeta samo od sezonskih, pa valjda na to idu. Cenim da će biti prodato između 4 i 6 hiljada

Ostalih 83 posto dobijate lizanjem Vučkovih mošnica

čuli smo na utakmicama ko mu liže mošnice

mnogo, realno... ali provereno znam da računaju zatvoriti 15-17% budžeta samo od sezonskih, pa valjda na to idu. Cenim da će biti prodato između 4 i 6 hiljada

ne znam, meni je taj potez apsolutno nelogičan.. mogli su da stave cenu sezonskih karata 7-9k, mislim da bi uzeli isto para kao što će uzeti sad, s tim što bi bilo prodato barem 8-11k karata.. ortaci i ja bismo sigurno prvi uzeli tad karte, ali 15k je mnogo, pogotovo za nas jer smo udaljeni 350km+ od Bga

Nr bi bilo prodato toliko karata jer ne igramo celu sezonu u Areni. Ne smeju da puste više od 5-6 hiljada jer će se jedan deo sezone igrati u Pioniru.

Naši najveći timovi, Partizan i fmp su počeli pripreme. Gledao sam snimke, juče i ovako idu snimci:

Partizan: Željko Obradović. Zoran Savić, Bogdan
fmp: Radonja, Neša trauma, Vesna Čović

Počele pripreme komunjarskih blizanaca

Uuu usro nas. A moze i zeljko joksimovic, ognjen amidzic i ivica dacic. I marko b00lat nja nja

Ova spika na nivou napaljenih klinaca sedmi razred ali prvo polugodiste, u drugom vec sazreju

nisam ja fantazirao i izmišljao, ja ti kažem kako je bilo na snimku

i šta ko ima protiv Bulata jebeno hahahaha, jel on ceca ili šta?

Možda nije Ceca ali definitivno nije neki uzdignuti virtuozni AVANTGARDNI umijetnik koji stvara po božjem proviđenju, a ti ga verovatno otprilike tako nekako doživljavaš.

ne doživljavam ga uopšte, običan klupski pevač folka i popa u moru drugih, niti je spektakularan niti dovoljan šaban da bi se bilo ko bavio njime, stvarno ne kapiram zašto je on na listi prozivki

Mozli = aneurizma

karijera najverovatnije gotova

Jahahah kakav Bulat o cemu ovaj

Sta cemo sa Cecom i 200 hiljada u i oko marakane?

Sipaju milijarde, Žoc robija radi samo sa proverenim evroligaškim igračima, gde je tu interes srpske košarke, gde su mladi igrači (panterski lament proteklih meseci).

Trenutno: Koprivica, Smailagić, Trifunović, Radovanović, Jovanović, Petrović, Tarlać, Stepanović, Miletilć...

Fmp: Davidovac (39 godina)

jebem li vas usta panterska, naravno da KK Partizan misli o Srbiji i reprezentaciji jer smo čru patriote, ne zato što vi kenjate

Људи, ко реноси Фенербахче?

al im ružni ovi dresovi jooj