KK Partizan

  1. На њеној руци прстен у Човкетовом оку сузе, тај други што га узе

    Елем, други представник из абе није сигуран.

  2. kur moj nije siguran, kog drugog će puste da igra sad kad rusi banovani

  3. https://www.youtube.com/watch?v=55NhhGZgMUQ

    sad kenjate o nekoj etici, kao navijanje kurac palac za debile, a da je ciganka sinoc uzela druga bi vam pesma bila PICKE CIGANSKE. kurac vam je taj odbrambeni mehanizam

    POPUSILI STE GA NAZAD U GOVNA ZELEZNICKA

  4. Kirke gde je gospodstvo kakav je to dzukacki stav

    Bili ste apsolutni favoriti da je zvezda uzela bilo bi iznenadjenje i jos se radujes ko evroligu da si uzeo moj kirkovce

  5. mnogo se energije i zivaca u srbiji trosi na ovo kvazirivalstvo

    Pa u tome i jeste sustina profi sporta sveukupnog, da se hotuli globe i cede lajf gledajuci druge kako rade uspehe u njihovo ime, onda kada pobede su srecni u suprotnom tuzni, zivot ima nema smisla.

    + 100 i jedno i drugo. Mogu da navijam i za jedne i za druge da uzmu EL (mada ne moram) ali ovo resto je fejspalm. Prvo moraš da budeš ameba da bi se ložio na jedan od dva Vučićeva projekta, koji su praktično njegovo vlasništvo, dvostruka ameba da bi to poricao i sebe nazivao nekakvom avangardom, petostruka pa da budeš u fazonu - dosta ste vi jahali sa Bjekovićem i žutima, sad je naš red glodari, i dvadesetostruka pa da slaviš uspeh paće u košarci (kakav uspeh crni, aba ligu uzeli) dok ti gase fudbalski klub i prave od njega bedu i čemer. Svaki čovek koji sebe smatra navijačem, a ima malo dostojanstva i časti, rekao bi fak dišit i okrenuo se drugim stvarima u životu dok ovo zlo ne prodje. Ma za koji od blizanaca da navija. Transfer blama biti i zvezdaš i partizanovac.

  6. Eee da smo uzeli aba liku bilobi zvezdo gazi kirkove

  7. POBEDILA JE PRISTOJNA SRBIJA

  8. EVO ME NA ROMANIJI U KAMPU

    SLAVI SE TITULA

    PARTIZAN JE VECAN
    ZAPAMTITE TO AMEBE

  9. IZDAO SI BERLIN SISO

    AJD KAD SI VEC TU BACI POGLED U KOLIKOM SU PROCENTU BOSOONCI PLAVOKOSI

  10. he just like me fr fr

  11. Mirotic zavrsen, evo vam i jedna ekskluziva za ovo raspalo govno - Veseli, vrlo vrlo blizu.

    trpaj limenke nek pomru

  12. Veselog ko nije mogo da predvidi taj nema srce i nikad nije ni bio u vojsku i šta mu jebem

  13. Haha gdje si bombi legendo

  14. Lele kuj reko dumro bonbi nek jede gomna

  15. НЕБИТАН СПОРТ МАЈМУНИ ЈЕДНИ ХАХАХАХА

  16. Tako je vuzi, mosa biciklizam

  17. све осим фузбала се нерачуна
    паћо би требо да паре у фк да плате струју да не горе свеће мада гробље је то све се покаапаааааа

  18. Pa dobro to je jedino realno, sportsko društvo Partizan je mesto gde igrači n kraju karijere dolaze da izbleje i uzmu dobru lovu - Lazar Marković, Jojić, Saša Ilić, Veličković...Videli smo to 100 puta do sad.

  19. 3,5mil

    Ave Vucicu kiki partizan be like to je sve zbog zoca uaaa covicu slino

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.